واژگونی پژو ۴۰۵ در بزرگراه مدرس

۰۷ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۵:۰۱
کد خبر: ۷۹۲۳۱۸
سرکلانتر پلیس بزرگراه‌های راهور تهران بزرگ از واژگونی سواری پژو ۴۰۵ در بزرگراه مدرس رمپ خروجی همت به غرب پس از برخورد شدید با جداول و گاردریل میانی این بزرگراه خبر داد.
- به گزارش مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور فاتب سرهنگ علی اصغر شریفی رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ به نقل از سرکلانتر پلیس بزرگراه‌های راهور تهران بزرگ ضمن بیان این خبر افزود: مقارن ساعت ۱۲:۲۰ ظهر دیروز در مسیر شمال به جنوب بزرگراه مدرس رمپ خروجی همت به غرب، یکدستگاه سواری پژو ۴۰۵ که در این مسیر در حال تردد بوده ناگهان از مسیر خارج و پس از برخورد با جداول و گاردریل‌های کناری این مسیر واژگون می‌گردد.

وی گفت: تیم کارشناسی منطقه ۲۴ پلیس راهور فاتب که در این مسیر در حال گشت زنی بوده پس از مشاهده این حادثه به کمک راننده وسیله نقلیه می‌شتابند و مشغول کمک رسانی و امداد به این راننده مشغول می‌گردند و قبل از بروز هر گونه حریق و اتفاق ناگوار می‌توانند وی را از وسیله نقلیه بیرون بیاورند.

سرهنگ شریفی افزود: کارشناس پلیس راهور فاتب علل حادثه علل حادثه را مورد بررسی قرار داده علت این واژگونی را عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه اعلام نموده است.
 
بیشتر بخوانید:

وی گفت: تیم اورژانس پس معاینه سراپایی راننده پژو به مداوای آن‌ها در محل حادثه پرداختند که خوشبختانه برای این راننده و فرد دیگری اتفاقی نیافتاده بود.

رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ از رانندگان خودرو‌ها خواست حین رانندگی به هیچ عنوان از تلفن همراه استفاده ننمانید و از سرعت و سبقت در معابر خلوت جدا خودداری نموده قبل از حرکت حتما به اندازه کافی استراحت نمایند و با خستگی و خواب آلودگی هیچ گاه رانندگی ننمایند تا شاهد اینگونه حوادث نباشیم.
 


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *