واژگونی کامیونت در بزرگراه شهید لشکری

۰۷ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۸:۰۲
کد خبر: ۷۹۲۳۱۷
مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهور پایتخت از واژگونی یک دستگاه کامیونت پس از در آمدن چرخ سمت چپ آن در بزرگراه شهید لشکری به شرق بعد از بلوار آذر ۵ و مصدوم شدن راننده از ناحیه کمر خبر داد.
- به گزارش مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور فاتب سرهنگ علی اصغر شریفی رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ به نقل از رییس مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهور پایتخت در خصوص این خبر گفت: در ساعت ۰۷:۴۵ صبح امروز در مسیر راننده از ناحیه کمر دچار یک دستگاه کامیونت حامل قطعات یدکی که در این مسیر در حال حرکت بوده بعلت در آمدن چرخ سمت چپ آن در این مسیر به پهلوی چپ واژگون می‌گردد.

سرهنگ شریفی افزود: پس از اطلاع از وقوع حادثه کارشناسان منطقه ۲۱ پلیس راهور پایتخت به همراه نیرو‌های امدادی در محل حاضر شدند و نسبت به بررسی علل و عوامل این تصادف پرداختند.
 
بیشتر بخوانید:

وی گفت: با حضور جرثقیل سنگین راهور در موقعیت تصادف کامیون به حالت عادی بازگشت و به کنارراه منتقل گردید و با حضور عوامل اورژانس، پس از معاینه وی بدلیل مصدوم شدن از ناحیه ستون فقرات و کمر به بیمارستان منتقل شد.

سرهنگ شریفی از رانندگان بویژه رانندگان خودرو‌های سنگین و باربری خواست: قبل از روشن نمودن خودرو حتما از سالم بودن سیستم‌های خودرویی ماتنند موتور لاستیک‌ها، اتصالات مهم تعویض به موقع روغن موتور، سیستم‌های روشنایی و مانند آن که خرابی هر یک باعث بروز حادثه می‌گردد مطمئن شده و آنگاه اقدام به حرکت در معابر نمایند در هنگام رانندگی باسرعت مطمئن حرکت کنند و تمام توجه خود را به رانندگی معطوف دارند و از حرکاتی که باعث شود توجه آن‌ها از رانندگی پرت شود خودداری کنند و حتما قبل از حرکت استراحت کافی داشته باشند و سپس اقدام به حرکت کنند.
 


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *