تصادف شدید دو موتورسیکلت با هم

۰۴ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۵:۰۱
کد خبر: ۷۹۱۵۹۹
اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ از برخورد دو دستگاه موتورسیکلت با یکدیگر در محدوده بزرگراه صیاد شیرازی و مصدوم شدن راکب موتورسیکلت مقصر به دلیل عدم توجه به جلو خبر داد.
- به گزارش مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور فاتب، سرهنگ علی همه خانی معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ  به نقل از رییس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ عنوان کرد: ساعت ۰۹:۳۰ صبح امروز وقوع یک فقره تصادف جرحی بین دو دستگاه موتورسیکلت در مسیر شمال به جنوب بزرگراه صیاد شیرازی محدوه خیابان پلیس به پلیس ۱۱۰ اعلام که گزارش اولیه حکایت از این داشت که یک دستگاه موتورسیکلت در این محدوده مشغول تردد بوده به دلیل عدم توجه به جلو به شدت با یک دستگاه موتورسیکلت دیگر برخورد کرده و راکبین و موتورسیکلت‌ها نقش بر زمین می‌گردند.

سرهنگ همه خانی بیان داشت: در این حادثه راکب موتورسیکلت مقصر به شدت مصدوم می‌گردد که با حضور عوامل اورژانس راهی بیمارستان شد.

وی بیان داشت: تیم کارشناسی منطقه ۲۴ پلیس راهور پایتخت، بلافاصله در محل حاضر شدند و ضمن کنترل بار ترافیکی محل و ایمن سازی محدوده تصادف برای جلوگیری از تکرار حوادث ناگوار، به بررسی علل و عوامل این تصادف پرداختند.
 
بیشتر بخوانید:

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ بیان داشت: علت این حادثه عدم توجه به جلو توسط راکب مقصر موتورسیکلت اول بوده که در خصوص این تصادف کروکی جرحی تنظیم و برای سیر مراحل قانونی تحویل کلانتری ۱۰۶ نامجو شد.

وی از رانندگان موتورسیکلت خواست به هیچ عنوان در حین تردد‌های خود با سرعت حرکت نکرده و حتما قبل از روشن نمودن موتورسیکلت کلاه ایمنی استاندارد را بر سرگذاشته و فاصله طولی را با خودرو‌های جلویی حفظ کنند تا شاهد اینگونه حوادث در سطح معابر نباشیم.
 

برچسب ها: پلیس راهور تصادف

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *