خالی شدن بار شیشه تریلی در کف بزرگراه

۰۴ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۳:۰۲
کد خبر: ۷۹۱۵۲۵
مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از ریختن بار شیشه یک دستگاه تریلی بدلیل عدم مهار صحیح بار در بزرگراه آزادگان و ایجاد ترافیک مقطعی بواسطه این حادثه در این محدوده خبر داد.
- به گزارش مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ، سرهنگ علی همه خانی معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ به نقل از رییس مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ اعلام داشت: در ساعت ۰۵:۰۰ صبح امروز در محدوده بزرگراه آزادگان به غرب بعد از بلوار خلیج فارس (منطقه ۲۶) بار شیشه یک دستگاه تریلی بر روی سطح بزرگراه ریخت.

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ گفت: این حادثه که به واسطه عدم مهار صحیح بار توسط راننده تریلی صورت گرفت، موجب بسته شدن مسیر لاین سرعت به کندرو این محدوده شد.
 
بیشتر بخوانید:

سرهنگ همه خانی افزود: عوامل راهور به موقع در موقعیت حضور یافتند و اقدامات خود را جهت روان سازی ترافیک و هدایت خودرو‌ها به لاین صحیح انجام و کارکنان شهرداری جهت پاکسازی محل اقدام کردند.

وی از رانندگان بخش حمل بار به دلیل اهمیت موضوع خواست تا قبل از حرکت از بسته بودن بار‌هایی که قرار است جابجا شود و یا به مسافت طولانی‌تر بروند اطمینان حاصل کرده و این بار‌های حساس را با استاندار‌های ایمنی مطابق با آنچه که آیین نامه آمده است مهار کنند تا شاهد اینگونه حوادث نباشیم.
 

برچسب ها: پلیس راهور تریلی

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *