۴۰ نفراز زندانیان واجد شرایط زندان تنکابن آزاد شدند

۰۴ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۵:۱۳
کد خبر: ۷۹۱۵۰۹
دسته بندی‌: حقوق و قضا ، قضایی
در جریان بازدید رئیس کل دادگستری استان مازندران از زندان تنکابن ۴۰ نفر از زندانیان واجد شرایط از زندان آزاد شدند.

- رئیس کل دادگستری استان مازندران، معاونان وی، مدیر کل زندان‌ها استان و ۴۶ نفر از قضات غرب استان از زندان تنکابن بازدید کردند و در جریان این بازدید ۴۰ نفر از زندانیان واجد شرایط از زندان آزاد شدند.

حجت الاسلام والمسلمین اکبری در حاشیه بازدید از زندان تنکابن، اظهار کرد: همه هدف و تلاش ما کاهش جمعیت کیفری و استفاده ازمجارات‌های جایگزین حبس است و یکی از برنامه‌های دادگستری استان بازدید مستمر ازندان‌های سراسر استان و دیدار چهره به چهره با زندانیان و رسیدگی به مشکلات مددجویان است.

رییس کل دادگستری استان مازندران برحضور مستمر همکاران قضایی استان مازندران، نظارت و بررسی وضعیت زندانیان تاکید کرد و گفت: دربازدید‌های هدفمند و مستمر از زندان‌ها، روحیه زندانیان تقویت و مشکلات آنان بررسی و رسیدگی همچنین زمینه دسترسی زندانیان به مقامات و مسئولین قضایی که ازحقوق مددجویان است فراهم می‌شود.

گفتنی است، در جریان این بازدید علاوه بر بررسی آخرین وضعیت قضایی تمامی زندانیان، زمینه بهره مندی ۱۳۵ نفر از زندانیان از مرخصی فراهم شد.

همچنین برای بیش از ۲۰۰ نفر کمک مومنانه مهیا و برای ۱۰۰ نفر ازخانواده‌های زندانیان لوازم التحریر تهیه شد. همچنین با کمک خیرین برای یک زندانی منزل مسکونی ساخته و برای دختر یکی ازندانیان جهیزه تهیه و تحویل خانواده آنان شد.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *