تردید و دودلی عابر پیاده برای عبور از بزرگراه حادثه آفرید

۰۳ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۸:۰۱
کد خبر: ۷۹۱۲۲۹
اداره تصادفات پلیس راهور پایتخت از برخورد شدید سواری پژو با عابر پیاده و فوت این عابر پیاده در بزرگراه نیایش بر اثر این حادثه خبر داد.
- به گزارش مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور فاتب، سرهنگ علی همه خانی معاون آموزش وفرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ به نقل از رییس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ در خصوص این خبر اعلام داشت: در ساعت ۰۵:۰۰ صبح امروز و در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی تصادف یک دستگاه سواری پژو با عابر پیاده در مسیر بزرگراه نیایش به سمت غرب چمران بلافاصله تیم کارشناسی منطقه ۲۳ پلیس راهور فاتب در محل حادثه حاضر می‌شوند.

سرهنگ همه خانی بیان داشت: این عابر پیاده که قصد عبور از عرض بزرگراه را داشته بدون توجه به خطرات ناشی از این کار اقدام به عبور از عرض بزرگراه می‌نماید و در این حین راننده پژو این عابر را ناگهان مقابل خود می‌بیند.
 
بیشتر بخوانید:

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ گفت: با حضور ناگهانی این عابر مقابل پژو راننده دیگر نتوانست خودروی خود را به موقع متوقف کرده و به شدت با این عابر برخورد که متاسفانه وی در اثر شدت ضربه وارده در محل حادثه فوت می‌کند.

سرهنگ همه خانی به عابرین توصیه کرد: چنانچه قصد عبور از بزرگراه‌ها را داشته و اگر با پل‌های عابر پیاده فاصله دارند هیچ گاه و در هیچ زمانی اقدام به تردد از عرض اتوبان‌ها و بزرگراه‌ها نکنند و همیشه از پل‌های عابر پیاده استفاده کنند هرچند می‌بایست تا رسیدن به پل عابر زمانی را اختصاص دهند، ولی به این نکته توجه داشته باشند که استفاده از پل عابر در هر زمان بهتر از پذیرش خطر و به استقبال تصادف و حوادث ناگوار رفتن است.
 

برچسب ها: پلیس راهور تصادف

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *