رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

راه‌های کمک رسانی به سیل‌زدگان

12:13 - 30 دی 1400
کد خبر: ۷۹۰۷۰۸
سرپرست سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر از مردم و بنگاه‌های اقتصادی دعوت کرد برای تامین اقلام زیستی نیازمندان سیل‌زده، کمک‌های غیرنقدی خود را به شعب هلال احمر در سراسر کشور تحویل دهند.

- بنا بر اعلام جمعیت هلال‌احمر، وحید سلیمی گفت: مردم می‌توانند کمک‌های نقدی خود را از مبادی زیر به دست جمعیت هلال احمر برسانند.

وی افزود: شماره حساب ۹۹۹۹۹ با کد دستوری #۱۱۲*۷۳۷ *و شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۵۴۴۹۹۹۹۹۹ نزد بانک ملی، شماره حساب ۹۹۹۹۹ با کد دستوری #۱۱۲*۷۲۴ *و شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۵۴۴۹۹۹۹۹۹ نزد بانک ملی و شماره حساب ۹۹۹۹۹ با کد دستوری #۱۱۲*۷۴۱ *و شماره کارت ۶۱۰۴۳۳۷۹۹۹۹۹۹۹۹۶ نزد بانک ملت، شماره حساب ۹۹۹۹۹ و شماره کارت ۵۸۹۲۱۰۱۱۵۵۹۳۵۶۸۳ نزد بانک سپه و شماره حساب ۹۹۹۹۹ و شماره کارت ۶۰۳۷۷۰۱۱۹۹۵۰۰۰۳۱ نزد بانک کشاورزی از شماره حساب‌هایی است که مردم می‌توانند کمک‌های نقدی خود را به این شماره‌ها واریز کنند.

به گفته سلیمی، مردم می‌توانند وسایلی مانند پتو، نایلون، زیرانداز، موکت، مواد غذایی و کمک‌های غیر نقدی را در راستای کمک به آسیب دیدگان متاثر از شرایط جوی، به شعب هلال احمر در سراسر کشور تحویل دهند.

لازم به ذکر است سیل شدید طی چند روز اخیر مناطق گسترده‌ای از جنوب استان کرمان و نیز شرق این استان را دربرگرفته و خسارت‌های زیادی به بار آورده است.


برچسب ها: سیل هلال احمر

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *