تبعات حذف از جام حذفی و از دست رفتن شانس قهرمانی/ زمزمه اخراج قلعه‌نویی از گل‌گهر

11:03 - 30 دی 1400
کد خبر: ۷۹۰۵۲۱
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
در محافل ورزشی مطرح شده تا یک بار دیگر موضوع اخراج قلعه‌نویی از یک تیم لیگ برتری به تیتر نخست رسانه‌های خبری تبدیل شود.

- همانطور که پیش‌بینی می‌شد ناکامی امیر قلعه‌نویی در رقابت‌های جام حذفی و خروج از گردونه مسابقات تبعات سختی برای وی به دنبال خواهد داشت تا جائیکه حالا زمزمه اخراج سرمربی نام آشنای این تیم در محافل ورزشی مطرح شده تا یک بار دیگر موضوع اخراج قلعه‌نویی از یک تیم لیگ برتری به تیتر نخست رسانه‌های خبری تبدیل شود.

گمانه‌زنی در ارتباط با اخراج قلعه‌نویی از گل‌گهر وقتی جدی شد که مدیرعامل این باشگاه لیگ برتری نیز به حذف تیمش از جام حذفی واکنش تندی نشان داد و با گلایه از عملکرد فنی تیم از بررسی اوضاع فنی تیم به زودی در سیرجان خبر داد.

مدیران گل‌گهر تصور می‌کردند با موفقیت تیم شان در رقابت‌های حذفی می‌تواند به راحتی سهمیه آسیایی به دست آوردند، اما ناکامی این تیم برابر تیم بحران زده نساجی قائمشهر که هر هفته در یک شهر بازی می‌کند به هیچ عنوان باب میل آن‌ها نیست از این رو حالا آن‌ها برنامه دارند به صورت ویژه عملکرد کادر فنی خود را بررسی کنند، از طرفی قرار گرفتن در جایگاه هشتم جدول رده بندی نیز فشار مضاعفی به این باشگاه وارد کرده تا جایگاه امیر قلعه‌نویی متزلزل‌تر از همیشه شود.

ممکن است بازی هفته شانزدهم گل گهر با تراکتورسازی تبریز آخرین بازی قلعه نویی باشد، به ویژه که در سیرجان شایعه شده است احتمال انتخاب مجید جلالی برای مربیگری این تیم در رقابت‌های نیم فصل دوم بسیار زیاد است و اگر این اتفاق رخ دهد مجید جلالی بازگشت مجددی به سیرجان خواهد داشت تا دوباره مسوولیت فنی این تیم را برعهده گیرد.

شاید همی اتفاقات و ناکامی محض شاگردان امیر قلعه‌نویی، باعث شد او دیروز قید رفتن به کنفرانس خبری را بزند، چون می‌دانست ممکن است با سوالات چالشی خبرنگاران مواجه شود و مجبور شود مطالبی را به زبان بیاورد که دردسر‌های او و تیمش را چند برابر کند، از این رو دستیار خود را به کنفرانس خبری فرستاد تا شاید اوضاع کمی ارام شود.

با این شرایط باید دید؛ آیا گل‌گهر سیرجان که هزینه زیادی در فصل جاری متحمل شده آیا همچنان با سرمربی خود کار را ادامه خواهد داد یا نام امیر قلعه نویی نیز در میان قهرست مربیان اخراجی لیگ بیست و یکم درج خواهد شد؟ تا از این پس از خانه بازی‌های این تیم و سایر تیم‌های حاضر در مسابقات را تماشا کند.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *