منیعی: استقلال به وحدت تاکتیکی خوبی رسیده/ تعویق بازی با پیکان طبیعی بود

0:45 - 29 دی 1400
کد خبر: ۷۹۰۳۴۰
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: استقلال یکی از بهترین نیم فصل‌ها را رقم زد و مطمئناً نسبت به فصول گذشته بیشترین امتیاز را کسب خواهد کرد.

میثم منیعی در گفت‌وگو با میزان، درباره کیفیت فنی تیم فوتبال استقلال در نیم فصل اول اظهار داشت: کیفیت استقلال نسبت به سال‌های گذشته فوق‌العاده بوده به طوری که در تعداد بُرد، گل زده و حتی گل خورده بی‌نظیر ظاهر شدند. به نظر من استقلال یکی از بهترین نیم فصل‌ها را رقم زد و مطمئناً نسبت به فصول گذشته بیشترین امتیاز را کسب خواهد کرد.

وی درباره گل نخوردن و استحکام دفاعی استقلال افزود: استقلال در بحث دفاعی امسال بی‌نظیر بوده است. اینکه تیمی دفاعی بازی کند، بحثی تاکتیکی است و کادرفنی استقلال موفق شد با این تاکتیک کمترین گل خورده را ثبت کند. مجیدی در فصول گذشته با توجه به نفراتی که داشت نتوانست نتیجه لازم را بگیرد؛ زیرا مشکلات مدیریتی وجود داشت و تمرکز و روحیه بازیکنان از بین می‌رفت.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در رابطه با ابتلای چندین نفر از بازیکنان به ویروس کرونا تصریح کرد: به هر حال بدشانسی بود که گریبان‌گیر استقلال شد، اما تلاش‌های شبانه روزی آجورلو واقعاً تاثیرگذار بوده و شرایط را به خوبی مدیریت کرده‌اند. بازیکنان قرنطینه شده‌اند و با تلاش‌های مدیریت بازیکنان کرونایی به زودی بهبودی خودشان را بدست می‌آورند. بازیکنان دو هفته باید در قرنطینه باشند و طبیعی است که بازی‌های پیش رو لغو شود.

منیعی در پایان درخصوص تکرار روند خوب استقلال در لیگ، بعد از شرایطی که برای بازیکنان پیش آمده، خاطرنشان کرد: بازیکنان باید برگردند و تمریناتشان را ادامه دهند. هر تیمی دوران اوج و اُفت دارد و فکر می‌کنم با توجه به وحدت تاکتیکی که در استقلال شکل گرفته، مجیدی می‌تواند خیلی زود بازیکنان را به شرایط قبل برگرداند. سپاهان با وجود اینکه تاکتیک خوب و بازی‌های زیبایی به نمایش می‌گذاشت، پنج هفته شکست خوردند و از جام حذفی حذف شدند. تیم‌ها روز‌های اوج و اُفت دارند و به امید خدا استقلال پتانسیل این را دارد که خیلی زود به روند قبل بازگردد.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *