رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

استقلال - پیکان چه زمانی برگزار می‌شود؟

11:26 - 28 دی 1400
کد خبر: ۷۹۰۱۸۵
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
مسئول مسابقات جام حذفی زمان احتمالی برگزاری دیدار استقلال و پیکان را اعلام کرد.

- امیرحسین روشنک در گفتگو با برنامه تهران ورزشی رادیو تهران درباره لغو دیدار استقلال و پیکان در مرحله یک‌هشتم نهایی رقابت‌های جام حذفی اظهاراتی داشت که گزیده آن را در زیر می‌خوانید:

*باشگاه استقلال به سازمان لیگ نامه‌ای ارسال و اعلام کرد که تیم مبتلایان به کرونای زیادی دارد و درخواست تعویق بازی را داشتند که این موضوع تأییدیه بخش پزشکی فدراسیون را داشت و بازی کنسل شد. تعداد مبتلایان باشگاه استقلال تقریبا ۱۷ نفر بود.

*در کشور‌های خارجی دیدیم که تیم‌ها تا آستانه ورود به زمین رفته‌اند، اما بازی آن‌ها تعطیل شد، اما الان شرایط بسیار تغییر کرده است. به باشگاه پیکان حق می‌دهم که در مورد این موضوع ناراحت باشد، اما بحث سلامت است و نمی‌شود به راحتی از آن گذشت. ما تنها تعداد را محاسبه کردیم و متوجه شدیم که به حد نصاب رسیده و بازی را به تعویق انداختیم. اعلام اسامی بازیکنان مبتلا به کرونا محرمانه است و نمی‌توانیم اعلام کنیم.

*شرایط بسیار سختی داریم و با توجه به اینکه در آینده بازی‌های تیم ملی و لیگ قهرمانان را در پیش داریم تلاش می‌کنیم اوضاع را به روز‌های قبل برگردانیم تا بتوانیم مطابق روال مسابقات لیگ و جام حذفی را به پایان برسانیم. اگر این بازی تک بازی عقب افتاده باشد تلاش می‌کنیم تا قبل از شروع نیم فصل دوم این دیدار را برگزار کنیم. بازی‌های نیم فصل دوم ۲۳ بهمن ماه شروع می‌شود و ۱۸ بهمن سوپرجام برگزار می‌شود. تلاش می‌کنیم که در همین روز‌ها دیدار استقلال و پیکان را برگزار کنیم.

*لغو دیدار روز شنبه استقلال مقابل هوادار؟ در خصوص ویروس امیکرون دستورالعمل‌ها تغییر کرده است، اما باید تست‌ها گرفته شود. با توجه به اینکه باشگاه استقلال ۵ روز باید در قرنطینه باشد و در تاریخ ۲ بهمن قرنطینه آن‌ها پایان می‌یابد استقلال باید در صورت منفی شدن تست کرونایشان در این دیدار شرکت کند. حفظ سلامتی در تیم‌ها بسیار مهم است و از بخش پزشکی تیم‌ها خواهش می‌کنم که بیشتر تیم را رصد کنند تا برای باشگاه مشکلی پیش نیاید.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *