بازدید سرزده دادستان تهران از دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه ۱۵

23:48 - 27 دی 1400
کد خبر: ۷۹۰۱۰۷
دسته بندی: حقوق و قضا ، قضایی
دادستان تهران در بازدید از دادسرای ناحیه ۱۵ بر لزوم غربالگری‌های منظم و دوره‌ای برای تعیین تکلیف سریع پرونده‌ها تأکید کرد.

-طبق اعلام روابط عمومی دادسرای عمومی و انقلاب تهران، علی صالحی، دادستان تهران ۲۷ دی ۱۴۰۰ به صورت سرزده و شبانه در دادسرای ناحیه ۱۵ حضور یافت و ضمن مشاهده روند رسیدگی‌ها در واحد کشیک و برخی از شعب، از سوی مسئولان مربوطه در جریان آمار ورودی پرونده‌ها و عملکرد این دادسرا قرار گرفت.

دادستان عمومی و انقلاب تهران در جریان این بازدید، غربالگری‌های منظم و دوره‌ای برای تعیین تکلیف سریع پرونده‌ها را از جمله موارد مهمی ذکر کرد که باید مورد توجه قرار گیرد.

وی در دیدار با قضات و کارکنان دادسرای ناحیه ۱۵ نیز تأکید کرد: ادامه مسیر اعتماد مردم به دستگاه قضایی و موفقیت در دستیابی به اهداف سند تحول قضایی نیازمند تلاش مضاعف و تداوم اقدامات جهادی است.

بازدید سرزده دادستان تهران از دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه ۱۵

دادستان عمومی و انقلاب تهران همچنین هدف از اجرای طرح تعالی سازمانی در قوه‌قضاییه را تکریم ارباب رجوع عنوان کرد و از گشاده رویی، پاسخگویی مناسب به مراجعین و سعه صدر در مواجه با شهروندان به عنوان عوامل مؤثر در جهت جلب رضایتمندی مردم نام برد.

وی در ادامه با تعدادی از مراجعین این دادسرا نیز به گفتگو پرداخت و ضمن استماع مطالبات شهروندان، در راستای رسیدگی به مشکلات و درخواست‌های مطرح شده، دستورات لازم را صادر کرد.

انتهای پیام /ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *