«تأمین سرمایه تمدن» از امروز به بازار تامین مالی جمعی وارد شد

۲۵ دی ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۱:۲۵
کد خبر: ۷۸۹۴۴۳
دسته بندی‌: اقتصاد ، اقتصاد ایران
شرکت تامین سرمایه تمدن درراستای تأمین مالی شرکت‌های کوچک و متوسط، دانش‌بنیان و فناور، مطابق برنامه استراتژیک خود در حوزه تأمین مالی نوین، سکوی تامین مالی جمعی آی‌بی‌کراد (iBcrowd)) را برای تامین سرمایه در گردش تولید محصولات آرایشی و بهداشتی شرکت داروسازی پارس حیان از امروز ۲۵ دی ماه ۱۴۰۰ به مدت ۱۴ روز تحت نظارت شرکت فرابورس ایران راه اندازی شد.
- بنا به اعلام روابط عمومی شرکت تامین سرمایه تمدن، شرکت تامین سرمایه تمدن درراستای تأمین مالی شرکت‌های کوچک و متوسط، دانش‌بنیان و فناور، مطابق برنامه استراتژیک خود در حوزه تأمین مالی نوین، سکوی تامین مالی جمعی آی‌بی‌کراد (iBcrowd)) را برای تامین سرمایه در گردش تولید محصولات آرایشی و بهداشتی شرکت داروسازی پارس حیان از امروز ۲۵ دی ماه ۱۴۰۰ به مدت ۱۴ روز تحت نظارت شرکت فرابورس ایران راه اندازی شد.
 
این دوره سرمایه گذاری ۲۴ ماهه با نرخ سود ۲۵.۵ درصد به صورت سالانه می‌باشد. در این روش سرمایه گذاری، شرکت منابع حاصل از گواهی‌های شراکت که توسط تامین سرمایه تمدن فروخته می‌شود را جهت تولید محصولات خود به کار گرفته و سود حاصل از تولید را با مشارکت کنندگان در این فرصت سرمایه گذاری تقسیم خواهد کرد.

حداقل میزان سرمایه گذاری در این طرح برای افراد حقیقی از ۱۰ میلیون ریال تا ۵ میلیارد در نظرگرفته شده است و سرمایه گذاری بیش از ۵ میلیارد ریال فقط برای اشخاص حقوقی امکان پذیر است.

شیوه پرداخت سود، ماهیانه بوده و پرداخت اصل سرمایه نیز در انتهای دوره سرمایه گذاری (۲۴ ماه) انجام خواهد شد.

در این شیوه از تامین مالی، سرمایه گذاران معاف از مالیات هستند.

سرمایه‌گذاران برای کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در این سرمایه گذاری، می‌توانند به تارنمای" www.ibcrowd.ir" مراجعه کرده و اقدام به سرمایه گذاری کنند.
 
 ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *