دستگیری ۴ قاچاقچی مواد مخدر

۲۱ آذر ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۴:۰۱
کد خبر: ۷۸۱۲۰۸
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از کشف بیش از ۹۲ کلیو تریاک توسط ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر و دستگیری ۴ قاچاقچی مواد مخدر خبر داد.
-به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "عبدالوهاب حسنوند" در تشریح جزئیات این خبر گفت: در پی اقدامات بی وقفه و شبانه روزی ماموران پایگاه ششم پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت و با انجام تحقیقات گسترده میدانی و پلیسی مشخص شد یک باند بزرگ قاچاق مواد مخدر متشکل از ۴ قاچاقچی سابقه دار ضمن تهیه مواد افیونی از مرز‌های شرقی کشور اقدام به قاچاق و انبار آن در شرق تهران می‌کنند.

حسنوند بیان داشت: به دنبال این موضوع ماموران بلافاصله ضمن هماهنگی با مقام قضائی موضوع را به صورت ویژه در دستور کار قرار داده و بدین ترتیب شمارش معکوس برای انهدام و متلاشی شدن این باند بزرگ مواد مخدر آغاز شد.
این مقام انتظامی با بیان اینکه ماموران چندین روز پیاپی و بدون وقفه در حال رصد این باند بودند تا بتوانند در زمان و مکان مناسب آن‌ها را دستگیر کنند، اظهار داشت: در نهایت صبح روز گذشته ماموران این پلیس به شرق تهران اعزام و پس از بررسی محیط پیرامونی منطقه موفق شدند در عملیاتی ضربتی ۴ عضو این باند بزرگ قاچاق را در مخفیگاهشان دستگیر کنند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران تصریح کرد: در بازرسی‌های به عمل آمده از مخفیگاه متهمان ۹۰ کیلو و ۵۸۰ گرم تریاک، یک کیلو و ۲۳۰ گرم شیره تریاک و ۵۷۰ گرم حشیش کشف شد.

وی در پایان خاطر نشان کرد: متهمان پس از دستگیری به همراه مواد مکشوفه به مقر پلیس منتقل و پس از انجام تحقیقات تکمیلی و باز جویی‌های پایانی جهت سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند.


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *