الهامی: دیدارهای سخت خود را گذراندیم/ جای هیچ اشتباهی نداریم

۱۳ آذر ۱۴۰۰ - ۲۱:۳۲:۱۷
کد خبر: ۷۷۹۰۸۹
دسته بندی‌: ورزشی ، فوتبال
سرمربی تیم فوتبال نساجی گفت: دیدارهای سخت خود را گذراندیم و ان‌شاءالله استارت خوبی برای ادامه راه بزنیم.

- ساکت الهامی، سرمربی تیم فوتبال نساجی در نشست خبری پیش از دیدار مقابل پدیده اظهاراتی داشت که گزیده آن‌ را در زیر می‌خوانید:

*خوشحالم پس از چهار بازی خانگی، در خدمت شما هستم و از هواداران پوزش می‌طلبم. این چهار بازی بر ما سخت گذشت و از اعضای کادر فنی تشکر می‌کنم که در غیبت من، جور کارها را کشیدند. دیدارهای سخت خود را گذراندیم و ان‌شاءالله استارت خوبی برای ادامه راه بزنیم. همه تیم‌ها از هم شناخت پیدا کرده‌اند و به هماهنگی تاکتیکی رسیده‌اند.

*نتایج تیم‌ها در هفته‌های گذشته به هم نزدیک است و همه تیم‌ها شانس شکست یکدیگر را دارند. امثال میثاقی زینت فوتبال ما هستند. می‌دانم پذیرفتن تیم‌ها در این شرایط چقدر دشوار است، اما «اکبر آقا» استاد این کار است و هیچکس در این شرایط نمی‌توانست این مسئولیت را بپذیرد. برای میثاقیان آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم به جز بازی خودمان، در همه دیدارها موفق باشد.

*آرزو می‌کنم امثال میثاقیان که زحمت کشیده‌اند و خاک‌خورده فوتبال هستند، در فوتبال ما باشند. پدیده تیمی بسیار خوب و جنگنده است و در شرایط خوبی قرار دارد. از قرعه بسیار سختی رد شدیم و به جایی رسیدیم که جای هیچ اشتباهی نداریم. سه امتیاز بازی با پدیده، حیاتی‌ترین سه امتیاز فصل است. می‌دانیم به دنبال چه چیزی هستیم و می‌خواهیم به چه جایگاهی برسیم. به همین خاطر جای هیچ ریسک و عقب‌نشینی نداریم.

 
 


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *