مهلت ثبت نام در آزمون دکتری سال ۱۴۰۱ تمدید شد

۰۸ آذر ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۹:۰۱
کد خبر: ۷۷۷۸۳۲
سازمان سنجش آموزش کشور با صدور اطلاعیه‌ای مهلت ثبت نام در آزمون ورودی مقطع دکتری نیمه متمرکز (Ph.D) سال ۱۴۰۱ را تمدید کرد.
- پیرو اطلاعیه ۳۰ آبان ۱۴۰۰ به اطلاع متقاضیان می‌رساند، به منظور فراهم کردن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از افرادی که تا این تاریخ (هشتم آذر ۱۴۰۰) برای ثبت‌نام اقدام نکرده اند، ترتیبی اتخاذ شده است که بتوانند تا روز جمعه دوازدهم آذر ۱۴۰۰ نسبت به ثبت‌نام یا ویرایش اطلاعات خود اقدام کنند.

براین اساس، ضرورت دارد متقاضیان در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت‌نام و اطلاعیه‌های صادر شده و فراهم کردن مدارک و اطلاعات مورد نیاز، به درگاه اطلاع رسانی این سازمان مراجعه و نسبت به ثبت‌نام در آزمون یادشده اقدام کنند.

آن دسته از متقاضیانی که قبلا نسبت به ثبت نام اقدام کرده اند، می‌توانند در صورت تمایل تا تاریخ یاد شده، نسبت به مشاهده و ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود اقدام کنند.

ثبت‌نام برای شرکت در این آزمون، به صورت اینترنتی و از طریق سایت اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org انجام می‌شود و هر متقاضی براساس ضوابط مندرج در دفترچه راهنما می‌تواند در یک کدرشته امتحانی ثبت‌نام و در آزمون مربوط شرکت کند.

ثبت‌نام در این آزمون از روز دوشنبه یکم آذر آغاز شد.

براساس برنامه زمانی پیش بینی شده آزمون ورودی مقطع دکتری نیمه متمرکز (Ph.D) سال ۱۴۰۱ روز جمعه ششم اسفند ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد.

توزیع اینترنتی کارت ورود به جلسه آزمون از روز سه‌شنبه سوم اسفند تا روز پنجشنبه پنجم اسفند ۱۴۰۰ در سایت سازمان سنجش صورت می‌گیرد.
 

برچسب ها: کنکور تمدید دکتری

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *