دستگیری سارق حرفه‌ای موبایل در جنوب تهران

۰۴ آذر ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۳:۰۱
کد خبر: ۷۷۶۹۰۳
رئیس کلانتری ۱۱۷ جوادیه از دستگیری سارق حرفه‌ای موبایل در جنوب تهران خبر داد.
- به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ " مهدی مجیدی " گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت موبایل در جنوب تهران توسط موتورسیکلت با یک و دو نفر سرنشین موضوع رسیدگی به پرونده در دستور کار ماموران کلانتری ۱۱۷ جوادیه قرار گرفت.

وی افزود: بنابر حساسیت موضوع تیم عملیات کلانتری در حوالی ساعت ۱۸۰۰ سوم آذرماه در سطح حوزه استحفاظی به ویژه در نقاط جرم خیز و دارای سابقه سرقت به صورت نامحسوس اقدام به گشت زنی کردند که یک دستگاه موتورسیکلت هوندا با یک نفر سرنشین جوان که در حال پرسه زنی بی هدف بودند مشکوک شدند.

وی عنوان کرد: در همین حین موتورسوارن تلفن همراه خانمی را سرقت که بلافاصله ماموران به سمت موتورسیکلت مراجعه کردند و متهمان به محض روئیت ماموران از محل متواری شدند.

کلانتر محله جوادیه تصریح کرد: در تعقیب و گریز صورت گرفته راکب موتورسیکلت، موتورسیکلت خود را رها نموده و به صورت پیاده اقدام به فرار می‌کند و در تعقیب و گریز متهم یک دستگاه تلفن همراه سرقتی را پرتاب کرده و متواری می‌شود که با شلیک تیر هوایی در یکی از خیابان‌های سطح حوزه متهم دستگیر می‌شود.

این مقام انتظامی بیان داشت: در بازرسی بدنی سارق دستگیر شده یک دستگاه گوشی تلفن همراه سرقتی کشف و ضیط گردید.

سرهنگ مجیدی گفت: سارق دستگیر شده از تاریکی هوا و غفلت عابران استفاده و اقدام به موبایل قاپی می‌کرد و دارای سابقه سرقت و زندان بوده و در بازجویی‌های فنی صورت گرفته در کلانتری به جرم خود اعتراف نمود و همچنین تعداد ۲۰ نفر از شاکیان وی نیز شناسایی گردیدند.

برچسب ها: سرقت پلیس گوشی

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *