دستگیری سارقان منزل در حین سرقت

۰۴ آذر ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۴:۰۱
کد خبر: ۷۷۶۹۰۱
رئیس پلیس پیشگیری پلیس پایتخت از انهدام باند ۳ نفره سارقان منزل هنگام ارتکاب سرقت خبر داد.
-سرهنگ " جلیل موقوفه‌ای " گفت: در اجرای طرح مبازره با سارقان منزل عوامل عملیات کلانتری ۱۳۹ مرزداران در سطح حوزه استحفاظی کلانتری در حین گشت زنی بودند که به یک دستگاه خودرو ۲۰۶ که پلاک آن مخدوش بوده مشکوک شدند.

وی عنوان داشت: مراقبت‌های ویژه پلیسی آغاز که مشخص شد که راننده و ۲ سرنشین خودرو در حال زاغ زنی منزلی هستند.
رئیس پلیس پیشگیری تهران افزود: در همین یکی از آنان به ابتدای کوچه جهت مراقبت مراجعه و دو نفر دیگر از خودرو پیاده شغول بالارفتن از دیوار منزلی شدند.

این مقام انتظامی ادامه داد: سریعا عوامل عملیات کلانتری جهت دستگیری متهمان اقدام و متهمی که ابتدای کوچه ایستاده بود به محض روئیت مامورین با استفاده از شوکر برقی به سمت ماموران حمله ور شده و از محل گریخت که پس از تعقیب و گریز پلیسی این متهم با شلیک تیر هوائی دستگیر شد.

وی با اشاره به اینکه یکی از متهمان که قصد بالارفتن از دیوار داشت پس از سوار شدن بر خودرو از محل متواری شد، ابراز داشت: متهم سوم پرونده که بااستفاده از گاز اشک آور سعی می‌کرد جلوی دستگیری خود را بگیرد در عملیات پلیسی دستگیر شد.

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت بیان کرد: متهمان در تحقیقات اولیه به جرم ارتکابی اعتراف کردند و ماموران در بررسی‌های پلیسی به دست آوردند متهمان سابقه دار بوده و تا کنون به دفعات مختلف دستگیر شده اند.

موقوفه‌ای در پایان با اینکه کشف جزئیات پرونده و دستگیری سارق متواری در دستور کار پلیس قرار داد، خاطرنشان کرد: پس از تشکیل پرونده قضائی هر دو متهم برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.
 

برچسب ها: سرقت پلیس پیشگیری

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *