آزادی ۱۱۴ زندانی مالی و جرایم غیر عمد در آذربایجان غربی

۰۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۱:۳۴
کد خبر: ۷۷۶۳۹۳
دسته بندی‌: حقوق و قضا ، قضایی
رئیس کل دادگستری استان آذربایجان غربی گفت: به همت بسیج و ستاد دیه تعداد ۱۱۴ نفر از زندانیان مالی و جرایم غیر عمد این استان آزاد شده و به آغوش خانواده خود بازگشتند.
- ناصر عتباتی، رئیس کل دادگستری استان آذربایجان غربی در مراسم آیین آزادسازی زندانیان معسر که به همت ستاد دیه و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی این استان برگزار شد، اظهار کرد: نقش پررنگ و تفکر بسیجی در جای‌جای میهن اسلامی غالب و درجریان هست و تفکر بسیجی باعث می‌شود که با دست خالی کار‌های سخت انجام شود و امور به نحو منطقی ودرست مدیریت شود.

عتباتی افزود: حضور بسیج در حوزه‌های مختلف از دفاع مقدس، جهاد سازندگی، عرصه‌های پزشکی و هسته‌ای و در اکثر امور ملموس بوده و هست و امروز هم در آزاد سازی زندانیان مالی نقش بسیج را مشاهده می‌کنیم.

عتباتی افزود: با همت بسیج و ستاد دیه امروز تعداد ۱۱۴ نفر از زندانیان مالی و جرایم غیر عمد این استان به آغوش خانواده خود بازگشتند.

رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی خاطرنشان کرد: امروز دستگاه قضایی، نیازمند کمک و یاری بسیج، در موضوع صلح و سازش، برقراری نظم و امنیت در جامعه و  آزادی زندانیان که کمک بزرگی خصوصاً به خانواده آن‌هاست.

وی در پایان گفت: اهمیت این کار باید به خوبی تبیین شود و کمیته احرار بسیج هم فعال‌تر شود تا بتوانیم تعداد زیادی از زندانی‌ها را آزاد کنیم.

عتباتی همراه مجیدی دادستان ارومیه و محمدی مدیرکل زندان‌های استان آذربایجان غربی با حضور در بند‌های زندان ارومیه از قسمت‌ها و بند‌های مختلف بازدید کرد و با تعدادی از زندانیان دیدار و به درخواست‌های آنان رسیدگی و دستورات لازم را صادر کرد.
 


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *