کنترل و رصد ۲۴ ساعته معابر پایتخت توسط پلیس راهور

۰۲ آذر ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۷:۵۸
کد خبر: ۷۷۶۲۲۱
معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از کنترل شبانه روزی تمامی معابر شهر تهران از طریق دوربین‌های مرکز کنترل ترافیک هوشمند پلیس راهور تهران خبر داد.

- به گزارش مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ، سرهنگ علی همه خانی ضمن بیان این خبر گفت: کلیه معابر و تقاطع‌های شهر تهران با تلاش و نظارت همکارانم از طریق دوربین‌های مرکز کنترل ترافیک هوشمند پلیس راهور تهران بزرگ به صورت شبانه روزی کنترل و رصد می‌شود.

وی ادامه داد: این نظارت‌ها و کنترل‌ها در حین بارندگی‌ها بیشتر می‌شود و تیم‌های مستقر در مرکز کنترل ترافیک به دقت تقاطع‌ها و معابری را که بیشترین حجم خودرو‌ها در آن حضور دارند در کنترل داشته و چنانچه نیاز به هماهنگی بیشتری به منظور بهبود عملکرد و روان سازی عبور و مرور باشد با ارگان‌ها و دستگاه‌های مرتبط در بحث ترافیک به صورت مستقیم در ارتباط بوده و اقدامات لازم و هماهنگی‌های مربوطه را بلافاصله انجام می‌دهند.

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ عنوان کرد: در شرایط جوی خاص از طریق رصد نقاط حادثه خیز، نقاط پرتراکم و پرحجم ترافیک اقدام به شناسایی هر یک از آن‌ها می‌شود و در اسرع وقت اقدامات لازم و هماهنگی‌های مربوطه صورت می‌گیرد.

سرهنگ همه خانی بیان داشت: همچنین تیم‌های پلیس راهور تهران بزرگ با حضور فیزیکی خود در نقاطی که آبگرفتگی و نیاز به حضور عوامل راهور احساس می‌شود استقرار یافته و نسبت به روان سازی تردد‌ها اقدام می‌کنند.


برچسب ها: تهران پلیس راهور

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *