فرمانده بسیج وزارت راه و شهرسازی: بسیج سنگر دفاعی کشور است

۰۱ آذر ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۲:۵۴
کد خبر: ۷۷۵۹۹۶
دسته بندی‌: اقتصاد ، عمومی
فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت راه و شهرسازی گفت: بسیج جناحی نیست، بسیج داخل کشور است و به نوعی سنگر دفاعی کشور محسوب می‌شود، ما نتیجه ولایت هستیم و در قالب هیچ گروه و جریان سیاسی فعالیت نمی‌کنیم.
- همایش بزرگداشت هفته بسیج با حضور رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی، سردار مرتضی صفاری معاون نظارت و ارزیابی میدانی قرارگاه مرکزی خاتم الانبیا (ص)، معاونان و رؤسای سازمان‌ها و شرکت‌های تابعه با رونمایی از تمثال شهدای ستاد و تجلیل از خانواده معظم شهدا برگزار شد.

در این مراسم علیرضا افشاری گفت: بسیجی یعنی از خودگذشتگی و هر بار که نظام نیاز دارد قدم بردارد و شانه خم کند و در اختیار نظام قرار گیرد.

فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت راه و شهرسازی افزود: بسیج جناحی نیست، بسیج داخل کشور است و به نوعی سنگر دفاعی کشور محسوب می‌شود، ما نتیجه ولایت هستیم و در قالب هیچ گروه و جریان سیاسی فعالیت نمی‌کنیم.

وی بیان کرد: برای اولین بار این توفیق را پیدا کردیم که مراسم ۵۶۳ شهید وزارت راه و شهرسازی را برگزار کنیم و ما شرمنده خانواده شهدا هستیم.

افشاری گفت: سلام و درود می‌فرستیم به سرور و سالار شهیدان شهید حاج قاسم سلیمانی واقعاً هنوز هم همه ایثارگران وقتی اسم ایشان به زبان می‌آید یا عکس ایشان را می‌بینند اشک به چشمانشان می‌آید چرا که ۲۵ سال به دنبال شهادت بود و آرزوی شهادت داشت.

فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت راه و شهرسازی بیان کرد: باید قدر ارزش‌ها در زمینه بسیج را بدانیم و با تقویت فرهنگ بسیجی در کشور بتوانیم این انقلاب را زنده نگه داریم.

 


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *