واژگونی موتورسیکلت در بزرگراه امام علی (ع)

۰۱ آذر ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۹:۴۶
کد خبر: ۷۷۵۹۷۲
معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور فاتب از واژگونی یک دستگاه موتورسیکلت در مسیر بزرگراه امام علی (ع) قبل از دماوند خبر داد و از مصدوم شدن راکب آن گفت.
- به گزارش مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور فاتب علی همه خانی معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور فاتب به نقل از رییس مرکز فرماندهی و کنترل پلیس راهور تهران بزرگ اعلام داشت: برابر اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ در ساعت ۰۸:۲۰ صبح امروز یک فقره واژگونی موتورسیکلت در محدوده مسیر جنوب به شمال بزرگراه امام علی (ع) قبل از دماوند به اپراتور این مرکز اعلام می‌گردد.

همه خانی افزود: راکب یک دستگاه موتورسیکلت که با سرعت مشغول تردد در مسیر این بزرگراه بوده به علت عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه ناشی از لغزنده بودن معبر از مسیر خارج شده و پس از برخورد با زمین متوقف و دچار آسیب دیدگی می‌گردد.
 
بیشتر بخوانید:

وی گفت: تیم کارشناسی پلیس راهور پایتخت، بلافاصله در محل حاضر شدند و ضمن کنترل بار ترافیکی محل و ایمن سازی محدوده تصادف برای جلوگیری از تکرار حوادث ناگوار، به بررسی علل و عوامل این تصادف پرداختند.

همه خانی از رانندگان موتورسیکلت خواست در حین بارندگی به هیچ عنوان از این وسیله نقلیه استفاده ننمایند چرا که برابر ماده ۱۶۹ آیین نامه راهنمایی و رانندگی تردد موتورسیکلت در روز‌های بارندگی لغزنده و معابر ممنوع است و دلیل آن هم آسیب‌ها و خطرات بسیاری است که برای راکبین و ترک نشینان این وسیله در شرایط لغزنده بودن معابر ممکن است روی دهد.
 

برچسب ها: پلیس راهور

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *