ترافیک پرحجم، ولی روان و بدون مشکل در پایتخت

۳۰ آبان ۱۴۰۰ - ۰۸:۴۰:۰۲
کد خبر: ۷۷۵۶۵۴
وضعیت ترافیکی معابر بزرگراهی و اصلی تهران در روز یک‌شنبه سی ام آبان ماه ۱۴۰۰ سنگین گزارش شده است.
- به گزارش مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ، علی اصغر شریفی رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ گفت: با رصدی که از طریق دوربین‌های مرکز کنترل ترافیک از سطح معابر شهر تهران از وضعیت ترافیکی معابر و بزرگراه‌های پایتخت در صبحگاه یکشنبه ۳۰ آبان ماه ۱۴۰۰ صورت پذیرفت، شاهد حجم بالای تردد‌ها و شروع ترافیک در سطح معابر شهر تهران بودیم که وضعیت ترافیکی امروز بدین صورت اعلام می‌گردد: بزرگراه شهید همت در مسیر غرب به شرق از باکری، شهید حکیم درمسیر غرب به شرق از باکری، بزرگراه هاشمی رفسنجانی درمسیر غرب به شرق از شهید ستاری دارای ترافیک می‌باشند.

وی افزود: بزرگراه شهید زین الدین در مسیر شرق به غرب از صدف، بزرگراه بابایی در مسیر جنوب به شمال از هنگام، بزرگراه یادگار امام (ره) در مسیر جنوب به شمال از گلاب، بزرگراه امام علی (ع) در مسیر جنوب به شمال از گلشن‌دوست، بزرگراه صدر در مسیر شرق به غرب از نوبنیاد دارای بار ترافیک صبحگاهی هستند.

شریفی ادامه داد: شیخ فضل الله در مسیر غرب به شرق از رحمانی، آزادی در مسیرغرب به شرق از استاد معین و مسیر جنوب به شمال نواب از شهید چراغی دارای بار ترافیکی سنگینی هستند.
 
بیشتر بخوانید:

وی بیان داشت: بزرگراه شهید حاج قاسم‌سلیمانی در مسیر شرق به غرب از بزرگراه امام علی (ع)، مسیر جنوب به شمال چمران در مقطع حکیم تا همت، مسیر غرب به شرق جاده مخصوص از گل‌ها و در مسیر غرب به شرق آزادراه از چیتگر بار ترافیکی صبحگاهی را شاهد هستیم.

رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ از رانندگان خواست به هیچ عنوان در حاشیه معابر، راه‌ها و بزرگراه‌ها حتی یکلحظه هم توقف ننمایند چرا که برابر ماده ۱۵۹ آیین نامه راهور توقف در حاشیه راه‌ها ممنوع است و رانندگان در صورتی خرابی می‌بایستحتما از علایم هشدار دهنده برای اطلاع دیگر رانندگان و بمنظور جلوگیری از خطرات احتمالی استفاده نمایند.
 


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *