مسئولان برای فرار از ترافیک بالگرد سوار می‌شوند؟ +فیلم

5:21 - 30 آبان 1400
کد خبر: ۷۷۵۵۹۶
رییس سازمان اورژانس کشور گفت: بالگردهای فوریت‌های پزشکی به هیچ وجه قابل استفاده مسئولان نیستند و فقط برای بیمار مورد استفاده قرار می‌گیرند.
جعفر میعادفر در گفت‌وگو با میزان در واکنش به این موضوع که برخی مدعی هستند که مسئولین برای فرار از ترافیک پایتخت از بالگردهای اورژانس استفاده می کنند، به میزان، گفت: بالگردهای فوریت‌های پزشکی به هیچ وجه قابل استفاده مسئولان نیستند و فقط برای بیمار مورد استفاده قرار می‌گیرند.

وی ضمن اشاره به اینکه اگر مسئولی کار بسیار ضروری داشته باشد بالگرد را از کانال‌های دیگر اجاره کند و اجاره آن را بپردازد، ادامه داد: هیچ مسئولی نمی‌تواند از بالگرد اورژانس استفاده کند چرا که داخل آن‌ها تجهیزات پزشکی است و اصلا نمی‌توانند از آن استفاده کنند و نباید هم این اقدام را انجام دهد.
رییس سازمان اورژانس کشور با بیان اینکه برای مثال اگر فوریتی پیش آمده باشد و رییس یک دانشگاه علوم پزشکی بخواهد با هلی‌کوپتر به مکانی برود باید از هلی‌کوپتر‌ی به غیر از بالگرد فوریت‌های پزشکی استفاده کند و با شرکتی قرار ببندد و کار خود را انجام دهد، افزود: ما از بالگردهای فوریت‌های پزشکی حتی برای کارهای خیریه مانند گلریزان هم استفاده نمی‌کنیم.

[video src='https://www.mizan.news/wp-content/uploads/2022/01/3346097_510.mp4']


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *