رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

باید به تاثیرگذاری فرهنگسراها در مدیریت شهری توجه شود

6:00 - 30 آبان 1400
کد خبر: ۷۷۵۵۷۰
سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران گفت: در حال حاضر فرهنگسرا‌ها حالت ایزوله دارد و باید در حرکات جمعی شهروندان تاثیر گذار باشد؛ به نظرم فرهنگسرا‌ها نقش مهمی در شهر تهران دارند و باید به آن‌ها توجه ویژه‌ای شود.
علیرضا نادعلی سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران در گفت‌وگو با میزان در مورد توجه به فرهنگسرا‌های شهر تهران اظهار کرد: فرهنگسرا‌ها به عنوان یک مکان فرهنگی می‌تواند تاثیرات خوبی در محیط اطراف خود و پایتخت داشته باشد و می‌تواند فضای فرهنگی را تحت تاثیر خودش قرار دهد.
 
وی افزود: نکته قابل توجه این است که در نقطه اثر گذار بهینه خود نرسیده است؛ البته در ادوار مختلف شهرداری تهران میزان تاثیرگذاری و خروجی‌ها دچار فراز و فرود بوده و در ادوار مختلف شهرداری ماموریت‌های مختلفی داشته نتوانسته عملکرد خوبی از خود در زمینه شهری نشان دهد.
 
سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران تاکید کرد: فرهنگسرا‌ها با یک برنامه ریزی مجدد و با یک رویکرد قرارگاهی فرهنگی می‌تواند با یک هماهنگی نقش مهمی در زمینه فرهنگ سازی ایفای نقش کند.
 
 
نادعلی ادامه داد: در حال حاضر فرهنگسرا‌ها حالت ایزوله دارد و باید در حرکات جمعی شهروندان تاثیر گذار باشد؛ به نظرم فرهنگسرا‌ها نقش مهمی در شهر تهران دارند و باید به آن‌ها توجه ویژه‌ای شود.
 

برچسب ها: تهران شهرداری

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *