بزرگداشت شهید تهرانى مقدم بین دو نیمه دیدار پیکان و فجر

16:31 - 28 آبان 1400
کد خبر: ۷۷۵۳۰۱
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
باشگاه پیکان بین دو نیمه مسابقه هفته پنجم برابر فجر سپاسى در مراسمى یاد و خاطره سردار شهید حسن تهرانى مقدم را گرامى داشت.

- به گزارش روابط عمومى باشگاه پیکان همزمان با سالروز شهادت سردار اسلام شهید حسن تهرانى مقدم، رییس فقید و ابدى هیئت مدیره باشگاه پیکان، بین دو نیمه مسابقه هفته پنجم برابر فجر شهیدسپاسى مدیرعامل و اعضاى هیات مدیره باشگاه از خانواده شهید تهرانى مقدم تجلیل کردند.

اکبر محمدى مدیرعامل و اسحاق اینانلو رییس هیات مدیره باشگاه پیکان با قدردانى از حضور خانواده شهید تهرانى مقدم، سابقه حضور این شهید بزرگ در هیات مدیره باشگاه پیکام را برگ زرینى در تاریخ این باشگاه پیکان دانسته و بر آمادگى این مجموعه به منظور توسعه اقدامات فرهنگى که مورد علاقه و توجه ایشان قرار داشته تاکید کردند.

 

بزرگداشت شهید تهرانى مقدم بین دو نیمه دیدار پیکان و فجر

در این مراسم با اهداى تابلو فرش مزین به تصویر شهید تهرانى مقدم همچنین پیراهن شماره ١٠ باشگاه پیکان که شماره مورد علاقه شهید تهرانى مقدم بود و با حضور سردار محمد تهرانى مقدم برادر شهید و ناصر شهسوارى دوست نزدیک شهید و مدیرعامل سابق باشگاه پیکان یاد و خاطره رییس اسبق هیات مدیره این باشگاه گرامى داشته شد.

شهید تهرانى مقدم از سرداران و فرماندهان علاقمند به حوزه ورزش کشور بود که در مقاطعى ریاست هیات مدیره باشگاههاى پیکان، صباباطری و ابومسلم را بر عهده داشت و در آبان ماه سال ١٣٩٠ به درجه رفیع شهادت نایل شد.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *