رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

خرید هالند ۴۰۰ میلیون یورو برای رئال هزینه دارد

4:45 - 28 آبان 1400
کد خبر: ۷۷۵۱۷۰
دسته بندی: ورزشی ، اخبار خارجی
خرید ارلینگ هالند برای رئال مادرید چیزی حدود ۴۰۰ میلیون یورو هزینه در بر خواهد داشت.

- هر تیمی بخواهد ارلینگ هالند، مهاجم نروژی دورتموند را در تابستان بعدی بخرد به یک سرمایه گذاری ۴۰۰ میلیون یورویی در پنج سال آینده نیاز دارد.

در حقیقت قیمت انتقال هالند از دورتموند به رئال مادرید با توجه به توافق شفاهی وکیلش مینو رایولا و باشگاه دورتموند، ۷۵ میلیون یورو خواهد بود. در حقیقت رایولا در زمان انتقال هالند به دورتموند حسابی به این باشگاه تخفیف داد و انتقال با احتساب کمیسیون‌ها با ۴۵ میلیون یورو به سرانجام رسید، اما از آن‌ها قول گرفت که در سال ۲۰۲۲ اجازه جدایی هالند را با ۷۵ میلیون یورو بدهند.

اما در مورد هالند باید دستمزد وی و کمیسیون‌ها را در نظر بگیرد. در حقیقت هالند دستمزد سالانه ۲۵ میلیون یورو را طلب کرده و بدین ترتیب هر باشگاهی او را بخواهد باید با احتساب مالیات سالی ۵۰ میلیون یورو برای او بپردازد. بدین ترتیب با قراردادی پنج ساله، دستمزد هالند ۲۵۰ میلیون یورو هزیینه خواهد داشت. خرید هالند از دورتموند ۷۵ تا ۱۰۰ میلیون یورو هزیینه خواهد داشت. از سویی رایولا برای این انتقال ۱۴ میلیون یورو کمیسیون می‌خواهد و پدر این بازیکن هم هفت میلیون یورو می‌خواهد. بدین ترتیب انتقال هالند به یک سرمایه گذاری شگفت انگیز با مبلغی در حدود ۴۰۰ میلیون یورو نیاز دارد.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *