رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

خطیبی: مسئله طارمی را باید داخل خانه حل کنند/ در ایران ۷۰ درصد تیم‌ها مشکل دارند

22:55 - 26 آبان 1400
کد خبر: ۷۷۴۸۷۵
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک گفت: مسئله طارمی را باید داخل خانه حل کنند، امیدواریم این مسئله را زیاد بزرگ نکنیم و بدون حاشیه به جام جهانی برسیم.

- رسول خطیبی، سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک در نشست خبری پیش از دیدار مقابل نفت مسجدسلیمان در هفته پنجم لیگ برتر فوتبال اظهاراتی داشت که گزیده آنرا در زیر می‌خوانید:

*نفت مسجد تیم قابل احترامی است، ما شرایط خوبی داریم، به دلیل تعطیلی که در برگزاری مسابقات رخ داد، تمرینات خوبی داشتیم.

*بعد از بازی با مس ریکاوری خیلی خوب، استراحت کوتاه مدت داشتیم و بعد از آن تمرینات خیلی خوبی را سپری کردی. امیدوارم این تمرینات فردا روی زمین پیاده شود و هدفی که دنبال می‌کنیم با یک بازی خوب همراه با امتیاز خوب تمام کنیم.

*در زمین خودمان بازی داریم باید تلاش خود را برای کسب سه امتیاز انجام بدهیم. نفت مسجدسلیمان هم تیم خوبی است مربی خوبی دارد، بسیار جنگنده و دونده هستند.

*همه تیم‌ها مشکل دارند ما به مشکلات تیم‌ها توجه نمی‌کنیم، تا آنجایی که اطلاع داریم تمرینات تیم برگزار شده و اینکه در رسانه شنیدیم تمرین نداشتند، توجه نمی‌کنیم، با هر تیمی که بازی می‌کنیم چه مشکل داشته باشد چه نداشته باشد توجهی نمی‌کنیم، در ایران ۷۰ درصد تیم‌ها مشکل دارند.

*همه تیم‌ها قابل احترام هستند، آنالیزی که داریم برای بازیکنان گفتم، این تیم خیلی بازیکنان سخت‌گیر و جنگنده دارد، بازی سختی داریم و بازیکنان با تمام وجود به زمین خواهند رفت.

*صمیمیت خوبی بین هواداران، باشگاه، کادر فنی و بازیکنان وجود دارد. از رسانه‌ها خواهش می‌کنم انتظارات را بالا نبرید. هدفی را دنبال می‌کنیم که تلاش داریم به هدف برسیم، خواهش دارم انتظارات را بالا نبرید و این سوال را دیگر نپرسید، هرچه استرس بازیکنان را بالا ببریم و آرامش آنها را بر هم بزنیم، کار غلطی است.

*در پست مهاجم بازیکنان خوبی داریم، به مرور زمان هماهنگ‌تر می‌شوند، از تیمم راضی هستم و نیازی به بازیکنی نداریم، باشگاه کم و کسری تا این لحظه نداشته است.

*ساسان حسینی بازیکن خوبی بود، فکر می کنم گاهی اوقات باید به بازیکنان فرصت بدهیم که در تیم‌های دیگر خودشان را نشان دهند، در پست ساسان بازیکنان خوبی داریم و در این پست به مشکل بر نمی‌خوریم.

*تیم ملی بهترین نتیجه را تا الان کسب کرده، نباید انتقاد تخریبی کنیم، قطعا به جام جهانی صعود می‌کنیم، باید از تیم ملی حمایت کنیم. شیطنت‌هایی دیده می‌شود که کار درستی نیست، اما باید اجازه دهیم سرمربی با آرامش به راه خود ادامه دهد.

*طارمی بهترین عملکرد داشته، هم تیم ملی به طارمی نیاز دارد، هم تیم ملی نیاز به حمایت از سرمربی دارد، مسئله طارمی را باید داخل خانه حل کنند، امیدواریم این مسئله را زیاد بزرگ نکنیم و بدون حاشیه به جام جهانی برسیم.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *