رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

30 آبان ماه، برگزاری آیین اختتامیه «نوزدهمین جشنواره کتاب رشد»

14:07 - 26 آبان 1400
کد خبر: ۷۷۴۸۲۴
دبیر نوزدهمین جشنواره کتاب رشد از برگزاری مراسم پایانی این جشنواره از ساعت ۱۴ تا ۱۶ روز یک شنبه ۳۰ آبان، در مدرسه تاریخی دارالفنون، خبر داد.
-به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، کیومرث جهانگردی؛ اظهار کرد: امسال، تعداد ۳ هزار و ۳۴۲ کتاب به دبیرخانه سامان‌دهی منابع آموزشی و تربیتی رسید که از بین آن‌ها هزار و ۳۳۸ عنوان، برای ورود به مدارس، مناسب تشخیص داده شد.

وی افزود: کتاب‌های مناسب، در ۲۷ گروه مختلف داوریِ جشنواره کتاب رشد مورد رقابت قرار گرفتند که داوران و اعضای کمیته علمی جشنواره، ۷۲ کتاب را به‌عنوان نامزد دریافت جایزه معرفی کردند و در نهایت ۱۱ کتاب برگزیده و ۲۲ اثر شایسته تقدیر انتخاب شدند.

دبیر نوزدهمین جشنواره کتاب رشد ادامه داد: در آیین اختتامیه جشنواره کتاب رشد، از مؤلفانِ کتاب‌های برگزیده و مؤلفان و مترجمان آثار شایسته، تقدیر و قدردانی خواهد شد.

جهانگردی گفت: در کنار این مراسم، نمایشگاهی از منابع آموزشی و تربیتی مکتوب و غیرمکتوب با همکاری شرکت‌ها و مؤسسات فرهنگی و آموزشی تولید کننده منابع آموزشی و تربیتی برپا خواهد شد که به‌نظر می‌رسد بازدید از آن می‌تواند برای علاقه‌مندان به منابع آموزشی و تربیتی جذاب، دیدنی و مفید باشد.
 
بیشتر بخوانید:


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *