رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

مهار آتش سوزی خط لوله انتقال گاز مارون/ اختلالی در روند توزیع گاز بوجود نمی‌آید

13:12 - 26 آبان 1400
کد خبر: ۷۷۴۷۹۹
دسته بندی: اقتصاد ، انرژی
مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز مارون گفت: خط لوله گاز مارون کار توزیع گاز در آن منطقه را انجام نمی‌دهد لذا درروند توزیع گاز اختلالی بوجود نمی آید.

حمید کاویان در یک ارتباط زنده تلویزیونی در مورد حادثه آتش‌سوزی خط لوله انتقال نفت در خوزستان، اظهار داشت: آتش‌سوزی در خط ۱۶ اینچ تزریق گاز مارون رخ‌داد که خوشبختانه این خط لوله انتقال از محل روستا حدود ۳ کیلومتر فاصله داشت.

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز مارون ادامه داد: حادثه حدود ساعت ۷:۱۵ صبح اتفاق افتاد که در اولین فرصت با استفاده از شیر‌های قطع کننده و سیستم‌های ایمنی که وجود داشت، اقدام به خاموش‌سازی آتش کردیم.

وی با بیان اینکه همکاران عملیاتی و مدیران در محل حادثه حاضر شدند، گفت: خوشبختانه آسیب جانی اتفاق نیفتاد، اما بخشی از خط لوله آسیب‌دیده که قابل تعمیر است.

کاویان با اشاره به‌شدت انفجار این آتش‌سوزی افزود: به‌هرحال این خطب انتقال گاز، خط پرفشاری است که ابتدای آتش‌سوزی ارتفاع شعله‌ها زیاد بود، اما به‌مرور فروکش کرد.

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز مارون گفت: این خط لوله کار توزیع گاز در آن منطقه را انجام نمی‌دهد لذا درروند توزیع گاز خللی ایجاد نمی‌شود.

 

 


برچسب ها: وزارت نیرو

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *