افزایش ۲۶ درصدی فوتی تصادفات رانندگی در کرمانشاه

14:56 - 26 آبان 1400
کد خبر: ۷۷۴۷۲۸
دسته بندی: حقوق و قضا ، قضایی
مدیرکل پزشکی قانونی استان کرمانشاه از جان باختن ۳۰۳ نفر و مصدومیت بیش از ۵۶۰۰ نفر در تصادفات امسال استان خبر داد و گفت: این تعداد نسبت به مدت مشابه سال گذشته با ۲۷۷ فوتی، ۲۶ نفر افزایش داشته است.
- سلیم خانی با اشاره به روند افزایشی فوتی‌های تصادفات استان  کرمانشاه در سال جاری گفت: در هفت ماهه امسال ۳۰۳ فوتی در تصادفات استان داشته ایم که این تعداد نسبت به مدت مشابه سال گذشته با ۲۷۷ فوتی، ۲۶ نفر افزایش داشته است.

وی با بیان اینکه از مجموع فوتی‌های تصادفات امسال استان ۲۲۹ نفر مرد و ۷۴ نفر زن هستند اظهار داشت: از مجموع فوتی ها، ۷۱ فوتی مربوط به تصادفات درون شهری و ۱۹۷ فوتی هم مربوط به تصادفات برون شهری است.

مدیرکل پزشکی قانونی استان کرمانشاه تعداد مجروحین تصادفات امسال استان را هم ۵۶۸۱ نفر اعلام و تصریح کرد: از این تعداد ۱۶۴۷ نفر زن و ۴۰۳۴ نفر مرد هستند. همچنین مجروحین استان کرمانشاه  نیز نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش بیش از ۵۰۰ نفری داشته است.

وی در ادامه با بیان اینکه بیشتر قربانیان تصادفات استان کرمانشاه از ناحیه سر و گردن آسیب دیده اند، گفت: این امر نشان می‌دهد که اگر استفاده از کمربند ایمنی جدی گرفته شود، تا حد زیادی می‌تواند از صدمه یا فوت افراد در تصادفات پیشگیری کند.


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *