رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

وزیر کشور در جلسه کمیسیون شورا‌ها به سوالات نمایندگان پاسخ داد

18:48 - 25 آبان 1400
کد خبر: ۷۷۴۶۱۷
دسته بندی: سیاست ، مجلس و دولت
سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شورا‌ها گفت: وزیر کشور در جلسه امروز این کمیسیون حضور یافت و به سوالات نمایندگان پاسخ داد.

روح الله نجابت در گفتگو با میزان، در تشریح جلسه امروز کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها، اظهار داشت: در جلسه امروز کمیسیون، وزیر کشور جهت پاسخگویی به سوالات دو تن از نمایندگان مجلس شورای اسلامی حضور یافت.

وی بیان کرد: محمدرضا صباغیان یکی از نمایندگان سوال کننده بود که مهلت یک ماهه به وزیر کشور جهت پاسخ به سوالاتش داد و رسیدگی به سوالات وی به یک ماه بعد موکول شد.

نجابت ادامه داد: همچنین سلمان ذاکر دو سوال مطرح کرد که یک مورد در خصوص مدیریت پسماند شهرداری‌ها و سوال دیگر در خصوص توزیع ناوگان حمل و نقل شهری در نقاط مختلف کشور بود که مقرر شد در اسرع وقت وی جلسه‌ای با معاون عمرانی وزیر کشور برگزار کند و سپس نظر خود را در خصوص قانع شدن یا نشدن از پاسخ‌ها اعلام کند.

سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شورا‌ها گفت: در ادامه جلسه نیز معاون بنیاد مسکن حضور یافت و گزارش کاری از برنامه‌ها و اقدامات خود در این مدت ارائه کرد.

وی متذکر شد: در این جلسه موضوع رسیدگی به طرح‌های هادی روستا‌ها مطرح و در نهایت مقرر شد تا در جلسه بعدی با حضور دستگاه‌های چهارگانه امور اراضی، محیط زیست، بنیاد مسکن و جهاد کشاورزی این بحث به طور دقیق‌تر دنبال شود.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *