رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

رفع ایرادات شورای نگهبان به لایحه درآمد پایدار شهرداری‌ها در کمیسیون شورا‌های مجلس

12:56 - 24 آبان 1400
کد خبر: ۷۷۴۱۸۵
دسته بندی: سیاست ، مجلس و دولت
معاون وزیر کشور از بررسی و اصلاح موادی از لایحه درآمد پایدار و هزینه شهرداری‌ها و دهیاری‌ها توسط کمیسیون امور داخلی و شورا‌های مجلس شورای اسلامی برای تامین نظر شورای نگهبان خبر داد.
- بنا به اعلام پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، مهدی جمالی‌نژاد از بررسی و اصلاح موادی از لایحه درآمد پایدار و هزینه شهرداری‌ها و دهیاری‌ها توسط کمیسیون امور داخلی و شورا‌های مجلس شورای اسلامی برای تامین نظر شورای نگهبان خبر داد.
 
معاون وزیر کشور گفت: لایحه درآمد پایدار و هزینه شهرداری‌ها و دهیاری‌ها در جلسه علنی ۱۱ مهر ماه مجلس شورای اسلامی به منظور تامین نظر شورای نگهبان اصلاح و موضوع برای سیر مراحل قانونی تصویب به شورای نگهبان ارسال شد.

وی اضافه کرد: این لایحه در جلسات شورای نگهبان دوباره بررسی و در نهایت برخی ایرادات این شورا به لایحه مزبور در تاریخ ۱۲ آبان ماه برای رفع به مجلس شورای اسلامی ارسال شد. 
 
جمالی‌نژاد تاکید کرد: این موارد در جلسه روز ۲۳ آبان ماه کمیسیون امور داخلی و شورا‌های مجلس با حضور اعضای کمیسیون، نمایندگان دستگاه‌های اجرایی ذیربط و نماینده شورای نگهبان بررسی و به منطور رفع ایرادات شورای نگهبان درخصوص آن‌ها تبادل نظر صورت گرفت و مواردی اصلاح و ادامه آن در جلسه بعدی کمیسیون پیگیری خواهد شد.
 
 
انتهای پیام/ 


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *