رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

آزادی ۵۲ زندانی از زندان‌های استان تهران با تلاش شورا‌های حل اختلاف

10:15 - 24 آبان 1400
کد خبر: ۷۷۴۱۰۵
دسته بندی: حقوق و قضا ، قضایی
همزمان با سالروز میلاد با سعادت امام حسن عسکری (ع) آئین گلریزان آزادسازی ۵۲ نفر از زندانیان نیازمند با همت شورای حل اختلاف استان تهران، خیرین و مددکاری سازمان زندان‌های استان تهران برگزار شد.
- مراسم گلریزان آزادسازی ۵۲ نفر از زندانیان نیازمند با تلاش‌های شورای حل اختلاف استان تهران، خیرین  و مددکاری سازمان زندان‌ها با حضور حجت الاسلام والمسلمین آذرشین فام معاون آموزشی و فرهنگی مرکز توسعه حل اختلاف، حجت الاسلام والمسلمین فیروزجایی معاون دادستان استان تهران در امور زندان‌ها و دیگر مقامات و مسئولین قضایی در محل ندامتگاه تهران بزرگ برگزار شد.

در ابتدای این مراسم حجت الاسلام والمسلمین فیروزجایی با بیان اینکه  امروز شاهد آزادی ۵۲ نفز از زندانیان هستیم اظهار داشت: در این میان زندانیان آزاد شده فردی وجود دارد که از سال ۱۳۸۲ در حبس به سر می‌برد و با کمک خیرین و گذشت شاکی خصوصی موجبات آزادی وی فراهم آمده است.

در ادامه این مراسم حجت الاسلام والمسلمین آذرشین فام اظهار داشت: حضور مددجو در زندان نه فقط برای خود زندانی بلکه مشکلاتی را برای دیگران از جمله خانواده وی و ده‌ها نفر دیگر پدید می‌آورد و تمام تلاش‌مان که این مسائل را مرتفع کنیم.

در ادامه این مراسم قربانیان سرپرست مجتمع شهید کچویی شورای حل اختلاف تهران با بیان اینکه در شش ماهه نخست سال ۱۴۰۰ معادل تمام سال ۱۳۹۹ آزادی زندانی داشته ایم گفت:امیدواریم تا پایان سال با برنامه ریزی منسجم به بالاترین سطح کشور از جهت آزادی زندانی برسیم. همچنین با توجه به اینکه در نیمه اول سال جاری شاهد رهایی  ۳۰ محکوم قصاص از چوبه دار بوده ایم تمام تلاش مام این است که بتوانیم تا پایان سال ۷۰ نفر از محکومین قصاص نفس را رضایت بگیریم.


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *