در قالب یک آلبوم موسیقی صورت گرفت /سالار عقیلی با «خانه تنهایی» می‌آید

13:17 - 23 آبان 1400
کد خبر: ۷۷۳۹۲۲
تازه‌ترین قطعات سالار عقیلی خواننده موسیقی ایران در قالب آلبومی با عنوان «خانه تنهایی» از سوی مرکز موسیقی حوزه هنری منتشر می‌شود.

- طبق اعلام روابط عمومی حوزه هنری، سعیدفرجپوری و سالار عقیلی که طی سال‌های اخیر همکاری‌های متعددی در قالب کنسرت و یا تولید آلبوم داشتند، جدیدترین کار مشترکشان را به زودی از سوی مرکز موسیقی حوزه هنری منتشر خواهند کرد.

در این اثر که «خانه تنهایی» نام دارد؛ قطعاتی، چون «گریه پنهان» در مایه شوشتری با شعری از شهریار، «نگاه آشنا» در دستگاه همایون با شعری از حافظ، «ساز و آواز» در مایه شوشتری با شعری از رهی معیری، «حرف بزن» در گوشه بیداد با شعری از محمدعلی بهمنی، «خانه تنهایی» در مایه افشاری با شعری از سایه، «یار من» در مایه افشاری با شعری از مولانا در کنار تکنوازی کمانچه سعید فرجپوری به چشم می‌خورد.

سعید فرجپوری و سالار عقیلی طی سال‌های اخیر همکاری‌های بیشماری را در قالب کنسرت و آلبوم داشته‌اند که از آن جمله می‌توان به اجرا در داخل وخارج از کشور با گروه دستان و آلبوم‌هایی، چون میخانه خاموش، دریای بی پایان و ... اشاره کرد.

همچنین آلبوم موسیقی افسانه روزگار از این هنرمند چندی پیش توسط مرکز موسیقی منتشر شده است.

پیش فروش آلبوم «خانه تنهایی» هم اکنون در پلتفرم‌های داخلی همچون بیب تونز و نواک آغاز شده و علاقمندان می‌توانند هفته آینده آلبوم فیزیکی را از مراکز معتبر تهیه کنند.

 انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *