رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

دلخوری طارمی از اسکوچیچ برای شماره پیراهن! / چه کسی این دستور جنجالی را داد؟

11:39 - 23 آبان 1400
کد خبر: ۷۷۳۸۷۷
شنیده‌ها حاکی از آن است که مهدی طارمی بابت اهدای شماره پیراهن خود به یک بازیکن جدید در تیم ملی دلخور است، اما این بار به روی خود نیاورده و تصمیم گرفته سکوت کند.

_ خبر ورزشی نوشت: ستاره سرشناس پورتو قبل از بازی تیم ملی ایران برابر لبنان در توئیتر برای تیم کشورمان آرزوی موفقیت کرد. مهدی طارمی با وجود دلخوری از دراگان اسکوچیچ و برخی دست اندرکاران تیم ملی، بعد از این بازی نیز پیروزی ایران را تبریک گفت و ابراز خوشحالی کرد.

اما ماجرا چه بود؟ دلخوری جدید مهدی طارمی بر سر چیست؟ معمولاً رسم بر این است که در غیاب ستاره‌های بزرگ (به هر دلیلی) پیراهن آن‌ها در تیم ملی به بازیکن دیگری تحویل داده نمی‌شود تا آن بازیکن برگردد، اما در تیم ایران اتفاق جدیدی رُخ داد.

پیراهن شماره ۹ که چند سالی است بر تن مهدی طارمی ستاره تیم ملی است قبل از دیدار با لبنان به دستور یک فرد خاص به اللهیار صیادمنش جوان ۲۰ ساله اهدا شد که تازه دعوت شده است! شاید اگر این پیراهن به کاوه رضایی با تجربه یا حتی مهدی ترابی تحویل داده می‌شد مهدی طارمی دلخور نمی‌شد، اما این اقدام کمی عجیب است.

البته مهدی طارمی هیچ اعتراض یا واکنشی نسبت به این اتفاق نداشته و شاید در آینده هم نشان ندهد، اما به نظر می‌رسد در این یک مورد حق با ستاره مشهور پورتو باشد.

متأسفانه به نظر می‌رسد دراگان اسکوچیچ هم در مورد مهدی طارمی صداقت یا روراستی لازم را نداشته باشد چرا که از یک طرف مصاحبه کرده و از این بازیکن تعریف می‌کند و از طرف دیگر پیراهن شماره ۹ را به شکل طعنه‌آمیزی به یک جوان ۲۰ ساله می‌بخشد تا مهدی طارمی را تحریک کند!ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *