رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

پذیرش بیش از ۳۶ هزار نسخه دارویی در سه داروخانه هلال احمر

9:43 - 23 آبان 1400
کد خبر: ۷۷۳۷۹۱
مدیرعامل سازمان تدارکات پزشکی هلال‌احمر از پذیرش بیش از ۳۶ هزار نسخه دارویی در یک ماه گذشته خبر داد.
-به گزارش روابط عمومی و‌امور بین الملل سازمان تدارکات پزشکی؛ ارائه خدمات دارویی و عرضه دارو‌های حیاتی و خاص به بیماران و مراجعین از طریق سه داروخانه مرکزی هلال احمر، داروخانه مرکزی شماره ۲ (تهرانپارس) و داروخانه جزیره کیش و ثبت سفارش و واردات دارو‌های تک نسخه ای، ترخیص و تحویل به بیماران پرونده‌ای همواره و بدون وقفه انجام شده است.

براساس این گزارش؛ در آبان ماه جاری جمعاٌ بیش از ۳۶ هزار نسخه (۲۳ هزار بیمار به داروخانه مرکزی هلال احمر، ۱۲ هزار و پانصد بیمار به در داروخانه تهرانپارس و هفتصد بیمار نیز به داروخانه کیش) مراجعه کرده و خدمات به ان‌ها ارائه شده است.

همچنین در یک ماه گذشته بیش از هزارو هفتصد نفر نیز به واحد تجهیزات پزشکی برای خرید اقلامی، چون سوزن پورت‌های شیمی درمانی، کیسه‌های استومی، پانسمان‌های تخصصی زخم و آنتی باکتریال و اقلام بهداشتی شامل: انواع ماسک پرستاری و سه بعدی، کیت تشخیص سریع کوید ۱۹، انواع دستکش و مایع ضدعفونی کننده، گان، شیلد چشمی، کاور کفش، تب سنج لیزری و دیجیتال و پالس اکسی متر و فشارسنج دیجیتال مراجعه کرده اند.

داروخانه مرکزی هلال احمر در تهران، خیابان طالقانی و داروخانه مرکزی شماره ۲ تهرانپارس در خیابان جشنواره واقع شده است و هموطنان و بیماران عزیز می‌توانند برای کسب اطلاعات دارویی با خط ویژه ۴۱۶۵۱ تماس حاصل نمایند.
 
بیشتر بخوانید:


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *