هوانیروز اجازه پرواز به هیچ پرنده متجاوز دشمن را در آسمان کشور نمی‌دهد

10:01 - 23 آبان 1400
کد خبر: ۷۷۳۷۰۷
دسته بندی: سیاست ، دفاعی و مقاومت
یک خلبان دوران دفاع مقدس گفت: هوانیروز ارتش با موفقیت در انجام مأموریت‌های برون مرزی، به عنوان یک اهرم بازدارنده قوی، اجازه به هیچ پرنده متجاوز دشمن را در آسمان کشور نمی‌دهد.
امیر سرتیپ فرهاد حمیدی‌نیا در گفت‌وگو با میزان، با اشاره به نقش ارتش در استمرار امنیت پایدار حاکم بر آسمان کشور، گفت: ویژگی برجسته رزمایش مشترک ذوالفقار ۱۴۰۰ ارتش، ساختار ترکیبی آن است، این رزمایش هماهنگی بالای نیرو‌های چهارگانه ارتش را در دفاع از تمامیت ارضی و استقلال اقتدار جمهوری اسلامی ایران نشان داد.
 
رزمایش مشترک ذوالفقار ۱۴۰۰ ارتش، ویترین گوشه‌ای از قدرت ارتش
یک خلبان دوران دفاع مقدس، تأکید کرد: رزمایش‌های نیرو‌های مسلح، به ویژه رزمایش مشترک ذوالفقار ۱۴۰۰ ارتش، ویترین معرفی گوشه‌ای از قدرت نیروی زمینی، نیروی هوایی، هوانیروز و پدافند هوایی ارتش است.
 
هوانیروز؛ اجازه پرواز به هیچ پرنده متجاوز دشمن را در آسمان کشور نمی‌دهد
 
اُورل‌هال محصولات دفاعی، یکی از ستون‌های قدرت دفاعی کشور
اُورل‌هال محصولات دفاعی، یکی از ستون‌های قدرت دفاعی کشور در راستای شکستن دیوار پوشالی تحریم‌های ظالمانه رژیم جنایت‌کار آمریکاست
حمیدی‌نیا با اشاره به اینکه اُورل‌هال(بازآماد) محصولات دفاعی، یکی از ستون‌های قدرت دفاعی کشور در راستای شکستن دیوار پوشالی تحریم‌های ظالمانه رژیم جنایت‌کار آمریکاست، تصریح کرد: بسیاری از محصولات دفاعی اورهال و نوسازی شدند، ازاین‌دست نمونه‌ها می‌توان به جنگنده‌های (اف ۴، اف ۵ و...) اشاره کرد و در شرایط تحریم تنها با حرکت در مسیر راهبرد «ما می‌توانیم»، این محصولات را روی پا نگهداشتیم.
 
تکیه‌بر تخصص جوانان، از راهبرد‌های مهم در سنگر خوداتکایی
این خلبان دوران دفاع مقدس تکیه‌بر تخصص جوانان را یکی از راهبرد‌های مهم در سنگر خوداتکایی برشمرد و اضافه کرد: متخصصین جوان در رزمایش‌های اخیر به‌ویژه رزمایش مشترک ذوالفقار ۱۴۰۰ ارتش، از این ظرفیت‌های بالا رونما کردند.
 
هوانیروز؛ اجازه پرواز به هیچ پرنده متجاوز دشمن را در آسمان کشور نمی‌دهد
 
هوانیروز ارتش در انجام مأموریت‌های برون‌مرزی هم موفق است
حمیدی نیا با تأکید بر اینکه هوانیروز ارتش در انجام مأموریت‌های برون‌مرزی هم موفق است، تصریح کرد: به‌عنوان یک اهرم بازدارنده قوی عمل کرده است و اجازه به هیچ پرنده متجاوز دشمن را در آسمان کشور نمی‌دهد.
 
هوانیروز در دوران دفاع مقدس، سپر انسانی بود
هوانیروز، با کارنامه درخشان بیش از سه دهه دفاع از کیان و تمامیت ارضی و استقلال و اقتدار جمهوری اسلامی ایران
این خلبان دوران دفاع مقدس با مروری بر نقش هوانیروز در دوران دفاع مقدس، به کارنامه درخشان بیش از سه دهه دفاع از کیان و تمامیت ارضی و استقلال و اقتدار جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد و افزود: هوانیروز در کنار نیروی هوایی ارتش در دوران دفاع مقدس، سپر انسانی بودند.
 
خلبانان تیزپرواز هوانیروز در دفاع مقدس، شکارچی تانک‌های رژیم بعثی
حمیدی نیا بابیان اینکه خلبانان تیزپرواز هوانیروز در دفاع مقدس، شکارچی تجهیزات نظامی دشمن به‌ویژه تانک‌های رژیم بعثی بودند.
 
وی اظهار داشت: ارتش به‌ویژه هوانیروز شهدای زیادی را تقدیم انقلاب اسلامی درراه دفاع از اسلام، استقلال و اقتدار نظام جمهوری اسلامی و عزت ملت ایران کرد.
 
 


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *