توجه به نمادهای ایثار و شهادت از اولویت های مدیریت شهری است

6:00 - 23 آبان 1400
کد خبر: ۷۷۳۶۹۵
سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران در مورد توجه نمادهای ایثار و شهادت در پایتخت توضیحاتی داد.

علیرضا نادعلی سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران در گفت‌و‌گو با میزان در مورد استفاده از نمادهای فرهنگی ایثار و شهادت در شهر تهران اظهار کرد: استفاده از نمادها و آثار فرهنگی که نشان دهنده ترویج فرهنگ ایثار و شهادت باشند برای مدیریت شهری ششم تهران در اولویت است چرا که این موضوع باعث هویت بخشیدن به شهر خواهد شد و یک موضوع میهنی به شمار می‌آید.

وی افزود: شهدا جزو هویت ملی و میهنی هستند باید به این موضوع توجه ویژه شود و می شود با نصب سردیس‌ها و یا نصب بنر در شهر به این موضوع توجه کرد.

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران  گفت: یکی دیگر از مسائلی که باید مورد توجه داشت نام گذاری معابر است که باید نگاه ویژه ای به شهدا داشته باشیم.

نادعلی در مورد نام گذاری معابر به نام زنان شهدا اظهار کرد: تعداد زنان شهدا دفاع مقدس بالاست و انتظار داریم شهرداری تهران نسبت به این موضوع توجه ویژه ای داشته باشد؛  همچنین باید توجه داشته باشیم که شهدا موضوع ملی است و فقط مخصوص شهر تهران نیست.

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران  گفت: توجه به ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و همچنین خانواده شهدا از  اولویت های مدیریت شهری تهران است و پیگیر این موضوع هستیم.

بیشتر بخوانید:
 

برچسب ها: تهران شهرداری

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *