بادرنگین: عملاً با ۶ بازیکن به مصاف رقبا می‌رویم/ دستم برای تعویض و ایجاد تغییرات خالی است

7:45 - 22 آبان 1400
کد خبر: ۷۷۳۴۴۱
دسته بندی: ورزشی ، توپ و تور
سرمربی تیم والیبال مس رفسنجان گفت: به جز بازی با سپاهان و پیکان که در اصفهان و تهران بود در سایر بازی‌هایی که مهمان بودیم افرادی به عنوان تماشاگر حضور داشتند

اسماعیل بادرنگین در گفت‌وگو با میزان، درباره شرایط تیم تازه لیگ برتری شده مس رفسنجان و عملکرد پرنوسان این تیم در ۶ هفته گذشته لیگ برتر والیبال، اظهار داشت: متاسفانه از نظر تعداد بازیکن و مهره‌های تأثیرگذار شرایط خوبی نداریم. طبق قوانین نمی‌توانستیم بیش از ۶ بازیکن لیگ برتری جذب کنیم و همین باعث شد از نظر تعداد مهره‌های تأثیرگذار و باکیفیت دستمان خالی باشد.

وی ادامه داد: ترکیب ابتدایی و ثابت ما بسیار خوب است، اما در جریان بازی وقتی کار گره می‌خورد دستم برای تعویض و ایجاد تغییرات خالی است. همین باعث می‌شود فشار زیادی روی بازیکنان ثابت و داخل زمین بیاید چرا که مداما در هر بازی به کار گرفته می‌شوند.

بادرنگین افزود: همین فشار زیاد روی بازیکنان باعث شده تا پاسور اولمان را از دست دهیم. اکنون دیسک هومن باقری به شدت دچار مشکل شده و قطعا او را تا پایان نیم فصل نخواهیم داشت. همین مصدومیت پاسور تیم باعث شده از انجام دادن یک دو تعویضه عاجز باشیم و عملاً با ۶ بازیکن به مصاف رقبا می‌رویم.

سرمربی تیم والیبال مس رفسنجان با اشاره به دوری مسافت و انجام دو بازی در هفته، خاطرنشان کرد: منظورم از این صحبت‌ها این نیست که تلاش بازیکنانم را زیر سوال ببرم؛ فقط می‌خواستم به صورت حرفه‌ای همه جوانب را بگویم. متاسفانه فاصله رفسنجان با تمامی تیم‌های میزبان خیلی زیاد و بیش از ۱۰۰۰ کیلومتر است و تقریبا در طول هفته زمان زیادی برای تمرین نداریم. بیشتر تیم‌های لیگ برتری از مناطق شمالی کشور هستند و برای نمونه بازی بعدی ما با هراز در آمل است و از آنجا باید راهی ارومیه شویم که همین باعث می‌شود تقریباً یک روز کامل مشغول رفتن به فرودگاه و سوار شدن به هواپیما شویم.

وی در واکنش به سوالی در مورد حضور تماشاگران در سالن‌ها در هنگام برگزاری دیدار‌های لیگ برتر، اظهار کرد: به جز بازی با سپاهان و پیکان که در اصفهان و تهران بود در سایر بازی‌هایی که مهمان بودیم افرادی به عنوان تماشاگر حضور داشتند و به نظرم این موضوع باید به خوبی مدیریت شود تا قوانین زیر پا گذاشته نشوند. سایر مربیان هم به حضور تماشاگران اشاره کرده‌اند و فکر می‌کنم در همه شهر‌ها تماشاگرانی هر چند اندک و انگشت شمار با وجود منع قانونی در سالن حضور داشته‌اند. امیدوارم در همین فصل هم شاهد بازگشت تماشاگران به سالن‌ها باشیم و به شما قول می‌دهم اگر این اتفاق رخ دهد خواهید دید هواداران سیرجانی چه شور و حالی به لیگ خواهند داد.

بادرنگین در پایان در مورد هدفگذاری مس رفسنجان در این فصل گفت: هدف باشگاه مس رفسنجان ماندن در لیگ برتر است، ولی امیدوارم با جذب بازیکنان جدید و تقویت تیم در نیم فصل دوم بتوانیم شرایط خوبی در جدول داشته باشیم. در هر بازی برای پیروزی به زمین می‌رویم و اگر بازیکنان مدنظرمان را در برخی پست‌ها جذب کنیم به صعود به پلی‌آف هم می‌توانیم امیدوار باشیم.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *