رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

رئیس جمهور: کهریزک نمونه موفقی از مشارکت خیرین مردمی است

13:27 - 21 آبان 1400
کد خبر: ۷۷۳۴۳۹
دسته بندی: سیاست ، مجلس و دولت
رئیس‌جمهور با اشاره به حمایت دولت از مشارکت‌های مردمی در امور اجتماعی گفت: باید اینگونه اقدامات مردمی را توسعه داد و کهریزک نمونه موفقی از مشارکت خیرین مردمی است.
- بنا به اعلام پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی صبح امروز از آسایشگاه خیریه کهریزک بازدید و از نزدیک با مددجویان، پزشکان ومدیران این مرکز گفتگو کرد.

رئیس جمهور در جمع مددکاران کهریزک گفت: کاری که شما امروز و در این مرکز انجام می‌دهید یکی از جلوه‌های زیبای مشارکت مردمی در رفع آسیب‌های اجتماعی است.

دکتر رئیسی با اشاره به حمایت دولت از مشارکت‌های مردمی در امور اجتماعی اظهار داشت:باید اینگونه اقدامات مردمی را توسعه داد و کهریزک نمونه موفقی از مشارکت خیرین مردمی است.

آیت الله رئیسی با اشاره به برنامه دولت برای کاهش آسیب‌های اجتماعی گفت: ریشه برخی از آسیب‌های اجتماعی در مسائل اقتصادی است و دولت همزمان ساماندهی وضع اقتصادی و کنترل اسیب‌های اجتماعی را در دستور کار دارد.

رئیس جمهور با اشاره به جلسه دیروز شورای اجتماعی خاطر نشان کرد ما قانون کم نداریم، اما با توجه به تعیین تکلیف قوانین برای دستگاه‌های مختلف باید بررسی شود که کدام دستگاه‌ها به وظایف خود عمل کرده اند و چه دستگاه‌هایی به وظایف خودشان عمل نکرده اند و علت آن چه بوده است.

رئیس جمهور با اشاره به بازدید‌های صبح امروز خود از دو مرکز درمان و کاهش آسیب‌های اجتماعی گفت: این آسیب دیدگان جزئی از خانواده ما هستند و باید سعی کنیم آن‌ها را کمک کنیم.

در جریان این بازدید مدیر، پزشکان و مددکاران مجتمع کهریزک توضیحات لازم درخصوص فعالیت‌ها و اقدامات درمانی و حمایتی خود بیان کردند و مددجویان حاضر در آن نیز، از نزدیک مسائل و مشکلات خود را با رئیس جمهور مطرح کردند.
 
 
 
انتهای پیام/ 

برچسب ها: رئیس جمهور رئیسی

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *