سراج: منصوریان تا رسید تأثیر گذاشت/ باید نتایج بد ابتدای فصل را جبران کنیم

10:40 - 23 آبان 1400
کد خبر: ۷۷۳۴۳۵
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
مدیر تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: غیبت منصوریان واقعا برای کل تیم سخت بود و خوشحالم به محض بازگشت تاثیر خود را روی تیم گذاشت.

بهنام سراج در گفت‌وگو با میزان، در مورد آخرین وضعیت تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در تعطیلات جاری لیگ برتر اظهار داشت: تیم دوروز بعد از بازی با نساجی استراحت کرد و یک بازی تدارکاتی در دستور کار داریم و در ادامه تا بازی هفته پنجم در آبادان تمرینات را ادامه می‌دهیم. فرصتی برای برپایی اردو نیست و قصد نداریم تیم را خسته کنیم.

وی با اشاره اولین حضور علیرضا منصوریان روی نیمکت تیم صنعت نفت که با پیروزی این تیم همراه شد تاکید کرد: غیبت منصوریان واقعا سخت بود، ولی بازگشت خوبی داشت. در اولین حضور تاثیر خوبی گذاشت و فکر می‌کنم از این پس بتوانیم نتایج بد چند هفته ابتدایی لیگ را خیلی زود جبران کنیم. تیم ما بسته شده و فصل نقل و انتقالات هم تمام شده است و شک ندارم با این مجموعه موفق می‌شویم.

مدیر تیم فوتبال صنعت نفت در مورد شرایط مالی این باشگاه تصریح کرد:پرداختی کوچکی به بازیکنان داشتیم. قرار است کمک‌های وزارت نفت از سوی اداره کل ورزش و جوانان به ما برسد، ولی تا کنون رخ نداده است. امیدواریم این بودجه به باشگاه برسد تا بتوانیم بخش دیگری از مطالبات بازیکنان را را پرداخت کنیم. لازم است تا برای بازیکنان انگیزه ایجاد کنیم. البته آن‌ها تا همین حالا هم با انگیزه زیادی برای تیم زحمت کشیدند و نشان دادند برای پول فوتبال بازی نمی‌کنند. با این حال امیدوارم بتوانیم باپرداخت بخشی از مبلغ قراردادشان تلاش‌های آن‌ها را پاسخ دهیم.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *