دستگیری سارقان لوازم خودرو در محله ولنجک

۱۶ آبان ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۵:۴۵
کد خبر: ۷۷۲۱۶۶
رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری یکی از اعضای باند ۲ نفره سارقان لوازم داخل خودرو در محله ولنجک خبر داد و گفت: از خودروی متهمان ۱۵ کیف زنانه کشف شد.
- جلیل موقوفه‌ای رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ اظهار داشت: حدود ساعت ۶ بعد از ظهر شنبه پانزدهم آبان ماه، گزارشی از طریق مرکز فوریت‌های ۱۱۰ به کلانتری ولنجک مبنی بر که سرنشینان خودروی پرشیا مشکی رنگ با پلاک مخدوش در حال سرقت از داخل خودرویی می‌باشند اعلام می‌شود.

وی عنوان کرد: عوامل گشت عملیات کلانتری ۱۶۳ ولنجک بلافاصله در محل حاضر شده و خودروی پرشیا با پلاک مخدوش با دو نفر سرنشین در حین سرقت مشاهده می‌کنند.

رئیس پلیس پیشگیری تهران ابراز داشت: سارقان با مشاهده ماموران با خودروی خود به موتورسیکلت ماموران گشت عملیات می‌زنند و به سرعت از محل متواری می‌شوند و بدین ترتیب تعقیب و گریز ماموران و سارقان از همین جا آغاز می‌شود.
 
بیشتر بخوانید:

این مقام انتظامی بیان داشت: متهمان که به اعلام‌های پلیسی مبنی بر توقف خودرو توجهی نمی‌کردند، همچنان به فرار خود ادامه که در نهایت ماموران چند تیر هوائی شلیک، خودرو متهمان متوقف می‌شود.

موقوفه‌ای درباره دستگیری این سارقان گفت: در این عملیات پلیسی یکی از سارقان از محل متواری، ولی متهم دیگر دستگیر می‌شود و بررسی‌های بیشتر از داخل خودرو ۱۵ کیف زنانه، یک چرخ زاپاس سرقتی کشف و متهم برای تحقیقات تکمیلی به کلانتری انتقال می‌یابد.

وی با اشاره به اینکه متهم ۳۸ ساله، تا کنون ۱۹ مرتبه تحمل کیفر داشته است، اضافه کرد: دستگیری متهم فراری در دستور کار ماموران قرار دارد.
 

برچسب ها: سرقت پلیس

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *