مظنه مسکن در محدوده «شهر ری»

۱۵ آبان ۱۴۰۰ - ۰۸:۴۵:۵۱
کد خبر: ۷۷۱۷۱۲
بررسی قیمت روز آپارتمان‌ها در مناطق مختلف تهران نشان می‌دهد برای خرید آپارتمان در مناطق مختلف بسته به متراژ و سال ساخت باید هزینه‌های مختلفی پرداخت کرد.

- روزنامه دنیای اقتصاد نوشت: بررسی وضعیت معاملات و قیمت مسکن در این منطقه نیز چنین گزاره‌ای را تایید می‌کند، کمااینکه تعداد معاملات مسکن انجام شده در این منطقه که در زمره سه منطقه ارزان قیمت تهران به شمار می‌آید، در ماه گذشته ۶۸ فقره بوده است. این در حالی است که در ماه مشابه سال گذشته در این منطقه ۱۱۴ فقره معامله فروش ثبت شد. میانگین قیمت مسکن در شهرری و محله‌های اطراف آن طی معاملات اخیر ۱۵‌میلیون و ۸۲۰ هزار تومان بوده که نسبت به مهر سال گذشته ۲۱‌درصد افزایش دارد.

تحقیق میدانی حاکی از این است که اغلب فایل‌های فروش موجود در بازار مسکن منطقه ۲۰ به ویژه در محله‌های دولت آباد و شهرری از جنس واحد‌های مسکونی است که در سال‌های اخیر با هدف سرمایه‌گذاری خریداری شده اند و اکنون خریداران سرمایه ای، واحد‌های تخلیه یا در اجاره مستاجر را برای فروش عرضه کرده اند. در عین حال با وجود اینکه سرمایه‌گذاران دیروز، فروشندگان امروز منطقه ۲۰ هستند، با توجه به سهم پایین خرید سرمایه‌ای در این منطقه، تعداد فایل‌های فروش در بازار مسکن شهرری بسیار اندک است.

مظنه مسکن در محدوده «شهر ری»ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *