بررسی مشکلات حقوقی ۵۰ نفر از مراجعان در دیدار با رئیس کل دادگستری یزد

۰۶ آبان ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۸:۴۸
کد خبر: ۷۶۹۵۶۰
دسته بندی‌: حقوق و قضا ، قضایی
رئیس کل دادگستری استان یزد گفت: در راستای اجرای سیاست‌های تحولی دستگاه قضا ملاقات مردمی ویژه این هفته در شهرستان میبد برگزار شد.
غلامعلی دهشیری، رئیس کل دادگستری استان یزد بیان کرد: در راستای اجرای سیاست‌های تحولی دستگاه قضا ملاقات مردمی ویژه این هفته در شهرستان میبد برگزار شد.

رئیس کل دادگستری استان یزد در حاشیه این دیدار عنوان کرد: در راستای منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) یکی از شاخصه‌های کارگزار انقلاب اسلامی مردمی بودن بیان شده که در همین راستا دیدار چهره به چهره به غیر از مرکز استان که هر هفته برگزار می‌شود به صورت ویژه در شهرستان میبد برگزار شد.

وی تصریح کرد: هدف از برگزاری این برنامه دیدار چهره به چهره مردم از نزدیک و پاسخگویی با سعه صدر و شنیدن صحبت‌های آن‌ها است.

دهشیری افزود: در این دیدار که در راستای اجرای سیاست‌های تحولی دستگاه قضا و به منظور مرتفع نمودن مشکلات مردم صورت گرفته است به درخواست‌های حقوقی و قضایی مراجعین پاسخ و دستورات لازم صادر شد.

وی در رابطه با بیشترین درخواست‌های مراجعین عنوان کرد: بیشترین موضوع طرح شده از سوی مراجعین در این دیدار، عدم پاسخگویی برخی از ادارات دولتی و نداشتن اطلاعات حقوقی کافی بود.

در این دیدار که نماینده مردم شهرستان‌های تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی نیز حضور داشت، رئیس کل دادگستری، معاونان قضایی رئیس کل همراه دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان یزد به درخواست‌های ۵۰ نفر از مراجعان پاسخ دادند.
 


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *