حاتمی: بازیکنانم شایسته پیروزی در هر ۳ بازی بوده‌اند/ برگزاری متمرکز لیگ بسکتبال هزینه تیم‌های شهرستانی را بیشتر کرده

۰۵ آبان ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۱:۰۱
کد خبر: ۷۶۸۹۸۶
دسته بندی‌: ورزشی ، توپ و تور
سرمربی تیم بسکتبال شهرداری گرگان گفت: برخی دوستان مدعی می‌شوند که بسکتبال ایران کیفیت برگزاری با ۱۶ تیم را ندارد، اما من مخالفم.

مهران حاتمی در گفت‌وگو با میزان، درباره عملکرد درخشان تیم شهرداری گرگان در آغاز لیگ برتر بسکتبال و کسب ۳ برد متوالی، اظهار داشت: از یک سو تیم گرگان مدافع عنوان قهرمانی است و از سوی دیگر بازیکنان به خوبی در این مدت تمرین و تلاش کرده‌اند و به نظرم شایستگی کسب این پیروزی‌ها را دارند. بازیکنانم با بازی خوبشان و کسب پیروزی حقانیت خود را اثبات کردند.

وی در واکنش به بخی انتقادات در مورد تعداد تیم‌های حاضر در لیگ برتر بسکتبال، تصریح کرد: دیدگاه من قبل از هر بازی این است که در لیگ هیچ تیم ساده‌ای نداریم و برای پیروزی در هر بازی با تمام توانم تلاشم می‌کنم. برخی دوستان منتقد این هستند که چرا لیگ با ۱۶ تیم برگزار می‌شود و مدعی می‌شوند که بسکتبال ایران کیفیت برگزاری با ۱۶ تیم را ندارد، اما من با این نظر مخالفم. همین بازیکنان جوانی که در سال اول حضورشان در لیگ کم تجربه هستند در سال دوم به کیفیت لازم می‌رسند و قطعا در سال‌های بعدی حضورشان در لیگ بسیار باکیفیت بازی خواهند کرد.

سرمربی تیم بسکتبال شهرداری گرگان درخصوص اعتراض تیم‌های شهرستانی در واکنش به برگزاری لیگ به صورت متمرکز، تصریح کرد: نباید از یاد ببریم که نه من و نه شما نمی‌توانیم تعیین کنیم بازی‌ها به صورت رفت و برگشت برگزار شود یا متمرکز، زیرا ستاد مقابله با کرونا در ورزش باید مجوز برگزاری بازی‌ها به صورت رفت و برگشت را صادر کند. من هم موافق برگزاری لیگ به صورت رفت و برگشت هستم و بالطبع تیم گرگان به دلیل داشتن تماشاگران بی‌نظیرش بیشتر از همه ضرر می‌بیند. قطعا برگزاری لیگ به صورت متمرکز در تهران باعث شده هزینه‌های تیم‌های شهرستانی بیشتر شود و شرایط برای تیم‌های تهرانی راحت‌تر باشد.

حاتمی در پایان در مورد وضعیت بازیکنان خارجی شهرداری گرگان گفت: ۲ بازیکن خارجی خود را جذب کرده‌ایم و قرار است طی امروز و فردا بازیکن دوم نیز به تیم اضافه شود.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *