واکنش مدیرعامل آلومینیوم اراک به پیوستن منشا به مس رفسنجان

20:32 - 30 مهر 1400
کد خبر: ۷۶۸۱۲۶
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
مدیرعامل باشگاه آلومینیوم اراک به انتقاد از عقد قرارداد بین مهاجم نیجریه‌ای و باشگاه مس رفسنجان پرداخت.
حمید محرابی در خصوص انتقال گادوین منشا به مس رفسنجان اظهار داشت: باشگاه آلومینیوم طی یک‌ماه اخیر با این بازیکن و مدیربرنامه‌های وی مذاکراتش را آغاز کرد. توافق مقدماتی به‌دست آمد و حتی پیش قرارداد نیز برای منشا ارسال شد. پس از حصول توافقات مقدماتی، مکاتبات با وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال برای حضور منشا در ایران انجام شد و این بازیکن برای عقد قرارداد رسمی با باشگاه آلومینیوم به ایران آمد.

مدیرعامل باشگاه آلومینیوم در گفت‌وگو با روابط عمومی این باشگاه تصریح کرد: متاسفانه این بازیکن پس از حضور در ایران، در یک اقدام غیر حرفه‌ای با باشگاه مس رفسنجان قرارداد امضا کرد. این حرکت خارج از عرف و غیر حرفه‌ای باشگاه مس و گادوین منشا قطعا توسط بخش حقوقی باشگاه آلومینیوم مورد بررسی قرار می‌گیرد و تا حصول نتیجه پیگیری خواهد شد.

محرابی با بیان اینکه همه مستندات در این زمینه موجود است، گفت: باشگاه آلومینیوم از حقوق خود در این زمینه به هیچ عنوان کوتاه نخواهد آمد و این انتقال و رفتار غیر حرفه‌ای باشگاه مس رفسنجان و منشا را از طریق مراجع ذی‌صلاح دنبال می‌کند. مسببان این مسئله باید غرامت این انتقال خارج از ضوابط و دور از اخلاق را بپردازند.


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *