ویسی: اسیر تجربه پرسپولیس شدیم/ با زدن پنالتی می‌توانستیم به بازی برگردیم

20:36 - 30 مهر 1400
کد خبر: ۷۶۸۱۰۸
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
سرمربی تیم فولاد خوزستان گفت: با زدن پنالتی می‌توانستیم به بازی برگردیم، اما اسیر تجربه پرسپولیس شدیم.

- عبدالله ویسی در نشست خبری پس از بازی تیم‌های فولاد خوزستان و پرسپولیس اظهاراتی داشت که گزیده آن را در زیر می‌خوانید:

*کیفیت فنی بالا بود و تمام کسانی که بازی را دیدند، لذت بردند بخصوص نیمه دوم که گل داشت.

*پرسپولیس روی ضربات ایستگاهی گل زد و وقتی تیمتان از پرسپولیس گل بخورد کار سخت می‌شود. با زدن پنالتی می‌توانستیم به بازی برگردیم، اما اسیر تجربه پرسپولیس شدیم و گل سوم را خوردیم؛ همه چیز از دست رفت. امیدوارم بازی‌هایمان را ببریم.

*با این کیفیت از هواداران و مردم خوزستان عذرخواهی می‌کنم امیدوارم در آینده بتوانیم جبران کنیم.

 

کیفیت بازی نشان می‌دهد که کدام تیم رو به جلو بازی می‌کند، پرسپولیس زخم خورده بود و تجربه آنها به ما چربید. ما بازی اول را باختیم، اما هیچ چیز تمام شده نیست. می‌توانیم به آینده امیدوار باشیم. تماشاگران می‌توانند امیدوار باشند ما در آینده جبران می‌کنیم و هفته آینده خارج از خانه پیروز خواهیم شد تا این باخت خانگی را جبران کنیم. 

*سه بازیکن تیم امید به نام‌های عباسی، درخشان مهر و شاه عباسی داشتیم که کارتشان متاسفانه صادر نشد. 

*پنجره‌های تیم‌ها بسته شده و باید بگردیم تا بازیکنی که به درد فولاد می‌خورد را جذب کنیم. در حال حاضر به دنبال جذب یک مهاجم خارجی از غرب آسیا هستیم که به جمع ما اضافه شود. 

*فوتبال است تیم‌ها می‌برند و می‌بازند و وقتی تیم بازنده می‌شود حق اعتراض دارند. اشکالی هم ندارد اسم کادر فنی را هم بیاورند. ما باید امیدوار و زنده باشیم تا در بازی‌های آینده به پیروزی برسیم. آنهایی که کیفیت بازی ما را دیدند، دیدند که فولاد مقابل حریف هیچ وقت اینقدر هجومی بازی نمی‌کرد.

*مقابل پرسپولیس خلق موقعیت کردیم. البته موقعیت گل هم به حریف دادیم و بحثی نیست، این فوتبال است، برد و باخت و مساوی دارد. روز خوب و روز بد دارد. پرسپولیس برای بردن آمده بود، در بدترین شرایط به این تیم برخورد کردیم. تیم ما هم برای بردن به میدان رفت اما اسیر اتفاقات بد شدیم و روی دو ضربه ایستگاهی گل خوردیم. تیم ما رو به بالا نشان می‌دهد.

*چشم‌انداز تیم ما مشخص است، اگر داغان و دست و پا بسته بودیم، مردم باید ناراحت می‌شدند، اما برخی می‌خواهند خرابکاری کنند و باید باهوش باشیم.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *