جلوگیری از ورود کارکنان واکسن نزده به ادارات دولتی از شنبه

11:05 - 30 مهر 1400
کد خبر: ۷۶۸۰۳۲
دسته بندی: سیاست ، مجلس و دولت
طبق بخشنامه ۳۹۱۵۸ سازمان اداری و استخدامی کشور؛از روز شنبه اول آبان ۱۴۰۰ از حضور کارکنانی که حداقل یک دوز واکسن را دریافت ننموده‌اند (به جز مواردی که به تجویز پزشک، دریافت واکسن زیانبار تشخیص داده شود) در محل کار جلوگیری خواهد شد.

- طبق بخشنامه ۳۹۱۵۸ سازمان اداری و استخدامی کشور از روز شنبه دور کاری لغو و حضور کلیه کارمندان ادارات به طور منظم ضروری است و ساعت کار آن‌ها هم از ساعت ۷ و سی دقیقه تا ۱۴ و سی دقیقه تعیین شده است.

همچنین کارمندانی که واکسن تزریق نکرده‌اند حق حضور در اداره و محل کار خود را ندارند.

همچنین پیرو این بخشنامه آمده است؛ دستگاه‌ها در خصوص کارکنانی که بدون دریافت واکسن در محل کار حضور یابند مطابق جز (الف) بند (۱) مصوبات سی و سومین جلسه ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا و بخشنامه شماره ۲۹۰۸۲۳ مورخ ۵ شهریور ۱۳۹۹ سازمان اداری و استخدامی کشور، اقدام خواهند نمود.

برابر این بخشنامه از روز شنبه اول آبان ۱۴۰۰ از حضور کارکنانی که حداقل یک دوز واکسن را دریافت ننموده‌اند (به جز مواردی که به تجویز پزشک، دریافت واکسن زیانبار تشخیص داده شود) در محل کار جلوگیری خواهد شد.
 
مطابق بند پایانی بخشنامه مزبور و با توجه به تنوع سویه های ویروس کرونا، رعایت پروتکل‌های بهداشتی از قبیل استفاده از ماسک و فاصله گذاری اجتماعی کماکان برای تمام کارمندان الزامی است و این بخشنامه نباید تلقی به عادی انگاری شرایط شود.
 

برچسب ها: کرونا بخشنامه

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *