عطایی: بازی‌های سخت و نزدیکی در لیگ برتر خواهیم داشت

۲۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۱:۵۰
کد خبر: ۷۶۷۹۶۵
دسته بندی‌: ورزشی ، توپ و تور
سرمربی تیم والیبال لبنیات هراز آمل با تقسیم‌بندی تیم‌های حاضر در فصل جدید لیگ برتر در سه سطح، ابراز امیدواری کرد که فشردگی لیگ سبب مصدومیت بازیکنان نشود.

- طبق اعلام روابط عمومی فدراسیون والیبال، تیم والیبال لبنیات هراز آمل امسال نیز فصل جدید لیگ برتر را با هدایت بهروز عطایی استارت خواهد زد.

سرمربی تیم والیبال لبنیات هراز آمل با اشاره به پخش شدن بازیکنان کلیدی در تیم‌های مختلف لیگ برتر ۱۴۰۰، گفت: جدول این دوره از رقابت‌ها به سه بخش تقسیم می‌شود. بخش اول شامل ۵، ۶ تیم برتری است که شانس کسب سکو و مقام قهرمانی دارند. بخش دوم تیم‌هایی هستند که استراتژی‌شان حضور در مرحله پلی‌آف است و بخش سوم هم تیم‌هایی هستند که برای سقوط نکردن از لیگ می‌جنگند.

عطایی با تاکید بر سخت و نزدیک بودن رقابت‌های امسال، افزود: با توجه به این‌که لیگ امسال به‌صورت رفت و برگشت برگزار می‌شود، تیم‌های میزبان در خانه بازی‌های قابل قبولی خواهند داشت و فشار زیادی به رقبا می‌آورند. در مجموع فکر می‌کنم بازی‌های سختی پیش روی تمام تیم‌ها خواهد بود.

وی در ارزیابی تیم پاس گرگان به عنوان رقیب تیم لبنیات هراز آمل در هفته نخست لیگ برتر هم گفت: هفته‌های ابتدایی همه مسابقات، اعم از تورنمنت‌ها و لیگ‌ها، سخت است، چون رقبا شناخت چندانی از یکدیگر ندارند. در ادامه مسابقات، اطلاعاتی که به بازیکنان و تیم‌ها می‌رسد به تیم‌ها کمک می‌کند تا استراتژی منطقی‌تری به‌کار گیرند. البته ما با تیم پاس گرگان یک بازی تدارکاتی داشتیم و یکسری اطلاعات از یکدیگر به‌دست آورده‌ایم که در بازی اول به هر دو تیم کمک خواهد کرد. با این حال همه بازی‌ها و به‌خصوص بازی‌های ابتدای لیگ، سخت خواهد بود.

سرمربی لبنیات هراز آمل با اشاره به شیوه برگزاری لیگ امسال، ادامه داد: در سنوات گذشته روال به این صورت بود که مسابقات در ابتدا به‌صورت رفت و برگشت برگزار می‌شد و در پایان دور برگشت هشت تیم به پلی‌آف صعود می‌کردند که در این مرحله قهرمان مسابقات و جایگاه سایر تیم‌های برتر مشخص می‌شد. لیگ امسال نیز با همین شیوه برگزار خواهد شد. اطمینان دارم لیگ پرفشاری پیش‌رو داریم. از طرفی برگزاری دو بازی در هفته فشار کار را دوچندان خواهد کرد. امیدوارم با برنامه‌ریزی درست تیم‌ها بازی‌های خوبی انجام گیرد و جدا از هر نتیجه‌ای که اتفاق می‌افتد، فشردگی لیگ سبب مصدومیت نشود و بازیکنان در صحت و سلامت، لیگ را به پایان برسانند.

عطایی درباره هدف لبنیات هراز آمل در این دوره از مسابقات هم گفت: تلاش می‌کنیم در زمره ۵، ۶ تیم بالای جدول قرار گیریم، اما تمام توان خود را برای کسب موفقیت‌های بیشتر به کار خواهیم گرفت.

سی‎وپنجمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر مردان ایران جام «سردار دل‌ها» از روز یکشنبه دوم آبان‌ماه آغاز می‌شود.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *