سفر تیم امید به دوشنبه با پرواز اختصاصی

17:59 - 28 مهر 1400
کد خبر: ۷۶۷۸۰۳
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
سرپرست تیم فوتبال ایمد ایران گفت: تیم امید فردا شب ساعت ۲۲:۳۰ با پرواز اختصاصی، تهران را به مقصد دوشنبه ترک می‌کند
- طبق اعلام سایت رسمی فدراسیون فوتبال، محمد محمدی سرپرست تیم فوتبال امید ایران درباره آخرین اخبار این تیم و برنامه پروازی به تاجیکستان گفت: با توجه به حضور بازیکنان تیم فوتبال امید در تیم‌های لیگ برتری و لیگ یک طوری برنامه‌ریزی شد که بازیکنان پس از پایان بازی‌های‌شان به اردوی تیم ملحق شوند.
 
وی افزود: با توجه به الزام کمیته برگزاری رقابت‌های زیر ۲۳ سال آسیا باید قبل از پرواز به دوشنبه از تمام کادر فنی و بازیکنان آزمایش PCR گرفته شود. در چند مرحله بر اساس زمان پایان بازی‌های لیگ برتر و لیگ دسته اول برنامه‌ریزی شد تا با گروه پزشکی تیم ملی امید این اتفاق بیافتد. بازیکنان و کادر پس از انجام آزمایش در هتل آکادمی فوتبال قرنطینه می‌شوند تا جواب آزمایش‌ها بیاید.
 
سرپرست تیم فوتبال امید خاطرنشان کرد: پس از اینکه از همه تست گرفته شد پاسخ‌های منفی تست‌ها برای کمیته مسابقات کنفدراسیون فوتبال آسیا فرستاده خواهد شد. پس از آپلود کارت‌های واکسیناسیون و تست‌های منفی کرونا، مجوز پرواز اختصاصی صادر می‌شود با تلاش رئیس فدراسیون فوتبال برای اولین بار در تاریخ فوتبال ملی برای تیم فوتبال امید پرواز اختصاصی گرفته شده است که جا دارد از شهاب‌الدین عزیزی خادم تشکر کنم. تیم امید هم در پرواز رفت و هم در پرواز برگشت با پرواز اختصاصی به دوشنبه می‌رود و به تهران باز می‌گردد.
 
محمدی در ادامه گفت: اسامی ۲۳ بازیکن تیم ملی امید پس از پایان بازی‌های امروز لیگ برتر از طریق سایت رسمی فدراسیون فوتبال اعلام می‌شود. تیم امید فردا شب ساعت ۲۲:۳۰ با پرواز اختصاصی، تهران را به مقصد دوشنبه ترک می‌کند و بعد از ظهر جمعه اولین تمرین خود را در دوشنبه انجام خواهد داد.

 ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *